Czwartek, 20 lutego 2020

Sara Fidura

Podziel się:

Sara Fidura

10 lat / Łukta

Sara urodziła się z wodogłowiem wrodzonym, rozszczepem kręgosłupa, przepukliną rdzeniową, porażeniem kończyn dolnych, z deformacją stóp i wysokim wrodzonym zwichnięciem stawów biodrowych.

Mając kilka tygodni przeszła operację przepukliny rdzeniowej. Jest pod stałą opieką wielu specjalistów z olsztyńskiego Szpitala Dziecięcego oraz innych placówek medycznych. Dziewczynka do dnia dzisiejszego nie chodzi samodzielnie.

Sara była diagnozowana u specjalistów ortopedii i neurologii w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno- Rehabilitacyjnym w Zakopanem i Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie w celu ustalenia dlaszych etapów leczenia. Sara wymaga systematycznej cotygodniowej specjalistycznej rehabilitacji oraz przyjmowania leków i zakupu sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Pomóżmy rodzicom Sary w jej rehabilitacji i leczeniu. Razem możemy zrobić więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Sara Fidura.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!