Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Wiktoria Smolińska

Podziel się:

Wiktoria Smolińska

13 lat / Ostrołęka

Wiktoria urodziła się z podejrzeniem zespołu Downa, wadą serca oraz zapaleniem płuc. Od 1-go roku życia nosi aparaty słuchowe z powodu niedosłuchu średniego stopnia. Nieustanne problemy z górnymi drogami oddechowymi oraz powtarzające się wysiękowe zapalenie uszu zmusiły lekarzy do wycięcia migdałów oraz przeprowadzenia drenażu uszu.
Wiktoria jest pacjentką Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie ze względu na swoją wadę serca (serce powiększone, zwiększony przepływ krwi) oraz niedoczynność tarczycy. Poza tym posiada przepuklinę pępkową oraz kamienie w pęcherzu żółciowym. Ma również problemy z mową.
Wiktoria interesuje się końmi oraz lubi pływać. Rodzice chcą wysłać w tym roku dziewczynkę po raz pierwszy na turnus rehabilitacyjny oraz zapewnić jej możliwość korzystania z hipoterapii i zajęć w wodzie. To wiąże się z dużymi kosztami, które przekraczają znacznie ich możliwości.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Wiktoria Smolińska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!