Wtorek, 14 lipca 2020

Liliana Ślubowska

Podziel się:

Liliana Ślubowska

8 lat / Olsztyn

W życiu płodowym Liliany doszło do zakażenia wirusem cytomegalii co spowodowało, że dziewczynka urodziła się z infekcją CMV wrodzoną. Mimo podejrzeń pediatry, zajmujący się wówczas dziewczynką neurolog stwierdził, że jest całkowicie zdrowa. Dopiero po ukończeniu 9 miesiąca życia została zdiagnozowana u niej ta infekcja. Dziewczynka ma zeza. Rodzice od razu podjęli leczenie. Dopiero po intensywnej rehabilitacji, mając 18 miesięcy Liliana zaczęła samodzielnie siadać. W styczniu 2015 r. dziewczynka zaczęła samodzielnie chodzić. Przed nią jednak jeszcze długa droga, żeby w przyszłości stać się samodzielną. Leczenie Lilianki wymaga olbrzymich nakładów finansowych, a rodzice nie są w stanie sami sprostać kosztom leczenia. Dziewczynka w dalszym ciągu potrzebuje kontynuacji rehabilitacji logopedycznej i integracji sensorycznej. Tylko dzięki systematycznej terapii jest szansa na rozwój mowy i samodzielności dziewczynki.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Lilianki - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Liliana Ślubowska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!