Poniedziałek, 25 maja 2020

Olaf Kowalewski

Podziel się:

Olaf Kowalewski

12 lat / Bartoszyce

Olaf urodził się 5 października 2007 roku. Chłopiec boryka się z wieloma problemami; jest pod opieką poradni neurologicznej, rehabilitacyjnej, logopedycznej i psychologicznej. Stwierdzono u chłopca zaburzony stan neurorozwojowy i małogłowie. Olaf w trzecim miesiącu życia został skierowany do poradni okulistycznej ze względu na oczopląs. Po badaniu skierowany został do szpitala w Olsztynie na oddział okulistyczny, gdzie po raz pierwszy zdiagnozowano wrodzoną wadę wzroku, oraz wysłano Olafa na bardziej wnikliwe badania. W chwili obecnej chłopiec jest pod opieką okulisty prof. Marka Prosta, ze względu na nietypową wadę wzroku. Sytuacja rodziny jest trudna, mama samotnie wychowuje Olafa i jego brata, dlatego zwróciła się o pomoc do fundacji.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Olaf Kowalewski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!