Poniedziałek, 25 maja 2020

Fabian  Stępień

Podziel się:

Fabian Stępień

15 lat / Olsztyn

Fabian urodził się z rozszczepem obustronnym wargi i rozszczepem podniebienia miękkiego i twardego. Od wielu lat jest pod kontrolą wielu specjalistów m.in. chirurga plastyka, ortodonty i logopedy.

Chłopiec przeszedł już wiele operacji. Ma problemy z mową. Dodatkowo wykryto u niego zaburzenia słuchu. Chłopiec obecnie jest po dwóch etapach terapii Tomatisa, która przyniosła efekty i chłopcu wyostrzył się słuch.

Fabian w 2015 r. przeszedł kolejną operacje ortodontyczną w związku z rozszczepem podniebienia miękkiego i twardego. Przed nim jeszcze dużo zabiegów medycznych i godzin terapii logopedycznej.

Leczenie ortodontyczne współfinansowane w ramach NFZ jest gwarantowane tylko do 12 roku życia. Dalsze leczenie Fabiana muszą rodzice pokrywać z własnych środków.

Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Fabiana - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Fabian Stępień.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!