Poniedziałek, 20 maja 2019

Laura Kozłowska

Podziel się:

Laura Kozłowska

4 lata / Olsztyn

Laura urodziła się w ciężkiej zamartwicy. Stwierdzono u niej encefalopatię niedotlenieniowo - niedokrwienną, niedowład czterokończynowy, wzmożone napięcie mięśniowe. U dziewczynki stwierdzono również obustronną dysplazję i zwichnięcie stawów biodrowych. Dziewczynka w najbliższym czasie będzie badana w Szpitalu Klinicznym w Otwocku przez prof. Jarosława Czubaka. Laura nie siedzi samodzielne, nie gaworzy, potrzebuje stałej opieki i rehabilitacji. Często miewa infekcje i zapalenie płuc, musi być codziennie rehabilitowana. Potrzebna jest także rehabilitacja logopedyczna, jednak jest ona bardzo kosztowna i przekracza możliwości finansowe mamy dziewczynki. Obecnie Laura jest karmiona sondą. Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Laury - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Laura Kozłowska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!