Wtorek, 26 maja 2020

Dominik Stanicki

Podziel się:

Dominik Stanicki

4 lata / Saduny

Dominik to, mimo choroby, radosny i rezolutny maluszek. Ze względu na chorobę genetyczną - Acyduria Glutarowa Typu I, jest pod opieką Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Giżycku. W celu stymulacji rozwoju psychoruchowego, chłopczyk, uczęszcza na terapię logopedyczną, fizjoteraputyczną oraz psychologiczną. Wymaga wielowymiarowego wsparcia i pomocy. Rozwój Dominika jest nieharmonijny. Ze względu na chorobę neurologiczną i obciążenie wrodzone, wszystkie funkcje poznawczo - ruchowe są opóźnione, dlatego chłopiec wymaga intensywnego leczenia. Dziecko wymaga wszechstronnej, intensywnej stymulacji we wszystkich sferach rozwojowych.
Wyjazdy na liczne rehabilitacje i wizyty u specjalistów, zakup leków, utrzymanie specjalnej diety, wiążą się z dużymi kosztami.
Wychowanie niepełnosprawnego dziecka to dla mamy, wielkie wyzwanie, ale także radość z każdego, nawet najmniejszego postępu.
Pomóżmy Dominikowi - razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Dominik Stanicki.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!