Czwartek, 1 października 2020

Patrycja  Klepacka

Podziel się:

Patrycja Klepacka

10 lat / Lidzbark Warmiński

Patrycja urodziła się z zamartwicą. Rozpoznano u niej mózgowe porażenie dziecięce pod postacią obustronnego niedowładu połowicznego. Dziewczynka jest leczona z powodu padaczki i z tego też powodu jest bardzo częstym pacjentem oddziału Neurologii Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Mama Patrycji jest samotną matką wychowująca dwójkę dzieci. Cały ciężar utrzymania rodziny spadł na jej barki. Nie poddaje się jednak i robi wszystko aby córki miały wszystko czego potrzebują, szczególnie Patrycja. Ze względu na swoją chorobę dziewczynka potrzebuje rehabilitacji, których koszt pochłania większość dochodów. Zakup leków, które Patrycja musi przyjmować to również bardzo duży koszt.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Patrycja Klepacka.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!