środa, 1 kwietnia 2020

Igor Kocik

Podziel się:

Igor Kocik

9 lat / Olsztyn

Ten radosny młodzieniec to Igor. Uczeń szkoły podstawowej, który uwielbia grać w piłkę nożną, zabawy ze swoim psem i wszystko, co jest związane z Gwiezdnymi Wojnami. Chłopiec ma jeszcze dwójkę starszego rodzeństwa.
W 2016 roku okazało się, że Igor ma cukrzycę typu I. Po krótkim pobycie w szpitalu, Igor wyszedł z wszczepioną pompą insulinową. Obecnie dziecko ma podawaną insulinę przez peny. Po wyjściu Igora ze szpitala, wszystko w domu się zmieniło. Mama, która samotnie wychowuje dzieci, zmuszona była zwolnić się z pracy i zająć synkiem.
Rodzina utrzymuje się ze świadczeń przyznanych przez MOPS. Mama ponosi duże wydatki w związku z zakupem m.in. igieł do penów, insuliny, prowadzenia odpowiedniej diety, opłacania dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, rehabilitacji.
Mama w niedalekiej przyszłości marzy o zakupie pompy insulinowej dla Igora, której koszt w znacznej mierze przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Aby życie Igora było łatwiejsze, wspólnie pomóżmy spełnić jego marzenia.

Razem możemy zdziałać cuda!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Igor Kocik.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!