26 i 27 września Park Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach organizuje huczne zakończenie sezonu – Festiwal Dmuchańców Bartbo 2020.

http://m.wm.pl/2020/09/orig/0000073578-img-3568-648610.jpg

Pierwszy weekend festiwalu za nami. Pogoda i dobry nastrój dopisały. To był ciepły, pełen radości i wspaniałej zabawy weekend, a wszystko dzięki uczestnikom, którzy przy okazji dobrej zabawy, uczyli swoje dzieci, że rozrywkę można łączyć z pomaganiem drugiemu człowiekowi.
— Chciałabym serdecznie podziękować niesamowicie zaangażowanemu zespołowi Barbo oraz fundacyjnym Wolontariuszom, którzy wiedzieli jak sprawić, aby goście pomagając fundacyjnym dzieciom świetnie się bawili — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”.
Rodziny na kocach i roześmiane dzieci biegające od dmuchańca do dmuchańca to cudowny widok. Ale to jeszcze nie koniec. Przed nami kolejny weekend wspaniałej zabawy podczas drugiej odsłony Festiwalu Dmuchańców Bartbo 2020.

— Dmuchańce stoją i czekają. Mamy atrakcje zarówna dla starszych, jak i młodszych dzieci, ale także dla ich rodziców. Mam nadzieję, że w ten weekend również żadna chmurka nas nie wystraszy i będzie nam towarzyszyło piękne słońce. Serdecznie wszystkich zapraszamy i liczymy na piękną pogodę oraz uczestników, którzy przyjdą i dołożą odrobinę serduszka do Fundacji — mówi Kamila Bogucka, współwłaścicielka Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach.

Na terenie parku oprócz standardowych atrakcji, takich jak park linowy, rodeo, strzelnica itp., czekać będzie na Was mnóstwo dmuchanych konstrukcji. Połącz zabawę z pomaganiem! Kupując całodniową wejściówkę na festiwal, 10 zł z kwoty biletu przekazujesz jako darowiznę na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Ponadto wszyscy goście Parku Bartbo korzystający z karnetów całodniowych (Opasek Wielokrotności) również mogą skorzystać z dmuchanych atrakcji festiwalu i pomóc.

— Wszyscy tęsknimy już za aktywnością, kontaktami z innymi ludźmi. Cieszymy się, że jest coraz więcej wydarzeń, w których możemy brać udział — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska. — Już dziewięć lat razem z Bartbo łączymy siły, aby pomagać chorym i niepełnosprawnym maluchom z Warmii i Mazur. Liczymy, że jak co roku do Bartbo przyjedzie wielu mieszkańców naszego regionu, którzy potrafią się świetnie bawić i pomagać najmłodszym. Dzieci, którymi opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”, każdego dnia ciężko pracują na swoje szczęśliwe dzieciństwo. Same sobie jednak nie poradzą. One nas potrzebują — dodaje szefowa fundacji.

http://m.wm.pl/2020/09/orig/0000073578-img-3655-648613.jpg

Organizatorzy festiwalu doskonale wiedzą, jak zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy. Kolorowe, gigantycznych rozmiarów dmuchańce… Jak na przykład Kaczka Połykaczka — królowa wszystkich dmuchanych atrakcji w parku, której wyjątkowa konstrukcja powoduje, że cyklicznie otwiera i zamyka swój dziób. A może dwie zjeżdżalnie — Myszka i Saksofon? Większe dzieci mogą spróbować swoich sił na Bungee Run! To dwa dmuchane tory do biegu z pneumatycznym urządzeniem spowalniającym bieg zawodnika. A dla nieco mniejszych uczestników idealną atrakcją będzie Pałacyk, czyli połączenie placu zabaw ze zjeżdżalnią, a wszystko to w księżniczkowej scenerii. A do tego Bramka Celnościowa, zjeżdżalnia z dinozaurami, czy ogromna koparka. Dzieci – i nie tylko – wprost pokochają te kolorowe i słodkie dmuchańce!

Dzięki Waszemu wsparciu Marta otrzyma specjalne pożywienie, które pomaga jej sprawnie rozwijać umysł, nowy gorset Marysi utrzyma jej chory kręgosłup, a Emilka dzięki zakupionemu implantowi ślimakowemu usłyszy głos szkolnych koleżanek.

Jeśli jeszcze nie wiecie, co robić w weekend i poszukujecie atrakcji, które wywołają uśmiech na twarzy całej rodziny, koniecznie wybierzcie się na Festiwal Dmuchańców!

Czekamy na Was już w najbliższy weekend od godz. 11!

Uwaga! Jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na bezpieczne korzystanie z dmuchanych atrakcji festiwalu, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia w danym dniu.


http://m.wm.pl/2020/09/orig/0000073578-img-3610-648612.jpg