„Bajkowy Mikołaj” jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu Expo Mazury. Przez dwa dni targowe hale zostają oddane we władanie najmłodszym. Tegoroczna edycja imprezy będzie już czwarta – pierwsza odbyła się w 2013 roku i od razu spotkała się z uznaniem dzieci i rodziców. Ubiegłoroczny event sprawił frajdę aż 11 tysiącom małych i dużych gości. Podobnie jak w ubiegłym roku i w tym znajdziecie w Ostródzie stoisko Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Wraz z naszymi wolontariuszami będziemy czekali na najmłodszych gości, aby wspólnie rysować, malować i spędzać miło czas. Ponadto każdy, kto będzie chciał finansowo wesprzeć nasze maluchy będzie miał taką możliwość wrzucając pieniądze do naszych skarbonek.

W najbliższej edycji Bajkowego Mikołaja czeka na dzieci jeszcze więcej atrakcji. 10 i 11 grudnia Expo Mazury zamieni się w ogromny plac zabaw, z którego dzieci będą mogły korzystać do woli. Będzie można między innym pozjeżdżać z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni czy poskakać po napompowanym zamku, wysilić mięśnie nóg i pojeździć na gokartach, czy mięśnie rąk grając na bębnie gigancie. Będzie można również wziąć udział w różnorodnych warsztatach plastycznych czy sportowych.

Podczas gdy dzieci będą korzystać z szeregu przygotowanych dla nich atrakcji, rodzice będą mogli zrobić świąteczne zakupy na Jarmarku Świątecznym. Na stoiskach znajdą się ozdoby choinkowe, wyroby rękodzielnicze oraz regionalne produkty spożywcze.
Dla każdego dziecka, które weźmie udział w imprezie „Bajkowy Mikołaj”, najważniejsza zapewne będzie jednak możliwość spotkania z honorowym gościem tego wydarzenia, czyli z prawdziwym Świętym Mikołajem. Będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie, porozmawiać, czy szepnąć na ucho o swoim wymarzonym prezencie. Mikołaj oczywiście obdaruje dzieci drobnymi upominkami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 grudnia w halach ostródzkiego Expo Mazury. Godziny otwarcia 10-18, wstęp : bezpłatnie

Więcej o wydarzeniu Bajkowy Mikołaj

Tak było w zeszłym roku:

Bajkowy Mikołaj 2015