Biegając, ruszając się i uprawiając sport robisz prezent głównie sobie i własnemu zdrowiu, ale nie każdy ma to szczęście i możliwość. Możesz swoją aktywność zadedykować tym, którzy nie mają takiej szansy! Biorąc udział w imprezie biegowej możesz sprawić, aby Twój bieg był czymś więcej niż tylko rywalizacją sportową.

„Piękno tej idei polega na doskonałym połączeniu przyjemności z biegania i bezinteresownego pomagania”

Sprawdź krok po kroku jak dołączyć do „Biegu o Przyszłość”!

Żyjesz aktywnie? Lubisz dawać swojemu organizmowi wycisk? Dobrze, że tu jesteś. Proponujemy Ci dołączenie do charytatywnej drużyny biegowej Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”. Nie wierzysz? Przekonamy Cię! Przeczytaj…

Idea zawiązania grupy biegowej zrodziła w 2011 roku, kiedy to sześcioosobowa grupa charytatywnych zapaleńców wzięła udział w maratonie Accreo Ekiden, a potem zgłosiła chęć udziału w biegu ,,Grzegorza dla Mai”. Odniesione sukcesy skłoniły nas do stworzenia drużyny fundacyjnej, która całą swą niezłomność, moc pomagania i wytrzymałość pokazała przy okazji Ukiel Olsztyn Półmaratonów, Ultramaratonu Warmińskiego „Warneland”, czy Biegu Jakubowego.

Skoro jesteś na naszej stronie, masz chęć zrobić coś dobrego. Jeśli pobiegniesz charytatywnie, kupimy fundacyjnym dzieciom leki i zapłacimy za ich rehabilitację. Będziemy współfinansować leczenie dzieci chorych na nowotwory i inne rzadkie choroby. Być może, dzięki Tobie, uratujemy komuś życie… 

Jak możesz biegać, czyli robić to co najbardziej lubisz i pomagać jednocześnie? To proste! Wystarczy, że z naszej strony wybierzesz bieg, zarejestrujesz się na stronie biegu (zaznaczając, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym) i będziesz postępował zgodnie z instrukcją.

To nie koniec atrakcji! Możesz też sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych. 

Załóż wirtualną skarbonkę, określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w każdym biegu, który sobie wymarzysz , a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My będziemy promować Twoje zaangażowanie i zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Nie czekaj! Spożytkuj swoje siły na pomaganie. Dołącz do nas i pokaż światu, że bieganie i pomaganie to… świetna zabawa! Cel jest jeden – biegamy i pomagamy!

#BawSięiPomagajzNami