Tym razem zapraszamy udziału w charytatywnej imprezie biegowej „Uskrzydleni w biegu Business Run Olsztyn Heroes”, zorganizowanej przez Falken Trade Polska Sp. z o.o. Sp. K oraz BRBK Barbara Kułakow i Wspólnicy Podatkowo-Księgowa Spółka Komandytowa.

Kiedy i gdzie?
Bieg odbędzie się 7 września 2019 na terenie Parku Naukowo-Technologicznego
W poprzedniej edycji „uskrzydlonych” pobiegło ponad 400 osób, dlatego śpieszcie z zapisami, liczba miejsc ograniczona!

Przyłącz się i pobiegnij z nami dla dobra podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Jak pomóc?

Zarejestruj się na stronie biegu.
http://m.wm.pl/2019/02/orig/biegne2-527810.jpg

Więcej informacji na temat biegu na stronie wydarzenia.

Po sukcesie „Uskrzydlonych w biegu 2018” i ogromnym zaangażowaniu biegaczy do wsparcia operacji Zosi z chorymi nóżkami, dwie firmy złączyły siły by w tym roku pomóc kolejnemu potrzebującemu dziecku.

http://m.wm.pl/2019/07/orig/nikola-jagielska-566107.jpg
Fot. Archiwum prywatne

Przedstawiamy Wam Nikolę. Ta prześliczna dziewczynka chce się bawić i cieszyć światem jak inne kilkulatki, ale cierpi na bardzo poważną i nieuleczalną chorobę – achondroplazję. Schorzenie to polega na skróceniu kości kończyn górnych i dolnych, nieprawidłowej budowie kości, zmian proporcji w budowie ciała oraz niskowzrostu. Bardzo potrzebuje naszego wsparcia, by mogła optymalnie się rozwijać pomimo niepełnosprawności.

Abyśmy mogli pomóc Nikoli i innym 360 chorym dzieciom z Warmii i Mazur, potrzebujemy pomocy ludzi, którzy nie potrafią przejść obojętnie wobec małych istot prowadzących codzienną walkę o zdrowie. Masz moc! Właśnie TY możesz sprawić by bieganie było czymś więcej. Ten ważny dla Ciebie dzień, może być wyjątkowy również dla fundacyjnych dzieci. Pobiegnij charytatywnie Uskrzydleni w biegu ,,Business Run Olsztyn Heroes”, jednocześnie pomagając naszym małym podopiecznym. My będziemy Ci gorąco kibicować!

http://m.wm.pl/2019/07/orig/heroes2-565767.jpg

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
#BawSięiPomagajzNami