Wszystkie zebrane pieniądze zostaną zamienione na jednozłotowe monety i podczas finału, 3 czerwca, organizacje podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa na najdłuższą linię z monet, który aktualnie należy do Austriaków i wynosi 75,2 km.

Olsztyn ponownie reprezentuje Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Przed nami pełna emocji rywalizacja.

Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca fundacji: — Podopieczni fundacji to nasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki naszych dzieci. Pomagać im to jak wspierać najbliższych. Wpłacając na „Kilometry Dobra” pomożesz w zakupie sprzętów rehabilitacyjnych, będziesz współfinansował leczenie dzieci chorych na nowotwory i inne rzadkie choroby. Być może uratujesz komuś życie!

Przyłącz się do mistrzostw i wpłać kwotę na swoją miarę:

POMÓŻ TERAZ

— Przyłączenie się do akcji jest bardzo proste: wystarczy wejść na stronę kampanii http://kilometrydobra.pl/, wybrać z listy Fundację „Przyszłość dla Dzieci“, by przejść do formularza wpłaty i przekazać wybraną kwotę, mówi Agnieszka Terebiłów, koordynatorka akcji. — Nazwisko darczyńcy pojawia się na liście wpłat w ciągu kilku sekund, a jego wpłacone złotówki podnoszą wynik Fundacji „Przyszłość dla Dzieci“, dzięki czemu nasze szanse na zwycięstwo rosną — dodaje. Wielki finał akcji 3 czerwca w parku Kusocińskiego w Olsztynie, na który już dziś serdecznie zapraszamy!

Inicjatorem i pomysłodawcą kampanii jest prezes Polskiego Instytutu Filantropii Robert Kawałko, który pragnie rozwijać ducha filantropii w Polakach, pobudzić ich hojność jako darczyńców podczas inicjatyw charytatywnych, a także wesprzeć rozwój organizacji dobroczynnych i stworzyć nowe źródła finansowania ich działalności.

Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły, drużyny harcerskie, wolontariat pracowniczy oraz osoby indywidualne z Warmii i Mazur do włączenia się w akcję. Mamy nadzieję, że w ramach działań na terenie placówek odbędzie się wiele wydarzeń wspierających „Kilometry Dobra”. Liczymy, że uda nam się zebrać wystarczającą kwotę, aby pobić rekord Guinnessa, a przede wszystkim pomóc chorym dzieciom.

Ogłosiliśmy konkurs dla szkół i przedszkoli. Zapraszamy do udziału!
Regulamin dla przedszkoli znajduje się TUTAJ
Regulamin dla szkół znajduje się TUTAJ

	http://m.wm.pl/2018/03/orig/kilometry-plakat-01a-449745.jpg