Chcę biegać dla Fundacji

Żyjesz aktywnie? Lubisz dawać swojemu organizmowi wycisk? Dobrze, że tu jesteś. Proponujemy Ci dołączenie do charytatywnej drużyny biegowej Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”.

Zastanawiasz się jak biegać charytatywnie?

Idea zawiązania grupy biegowej zrodziła w 2011 roku, kiedy to sześcioosobowa grupa charytatywnych zapaleńców wzięła udział w maratonie Accreo Ekiden, a potem zgłosiła chęć udziału w biegu ,,Grzegorza dla Mai”. Odniesione sukcesy skłoniły nas do stworzenia drużyny fundacyjnej, która całą swą niezłomność, moc pomagania i wytrzymałość pokazała przy okazji Ukiel Olsztyn Półmaratonów, Ultramaratonu Warmińskiego „Warneland”, czy Biegu Jakubowego.

Skoro jesteś na naszej stronie, masz chęć zrobić coś dobrego. Jeśli pobiegniesz charytatywnie, kupimy fundacyjnym dzieciom leki i zapłacimy za ich rehabilitację. Będziemy współfinansować leczenie dzieci chorych na nowotwory i inne rzadkie choroby. Być może, dzięki Tobie, uratujemy komuś życie…

Masz szansę pomagać przez bieganie i dobrą zabawę!

Jak możesz biegać, czyli robić to co najbardziej lubisz i pomagać jednocześnie? To proste! Wystarczy, że z naszej strony wybierzesz bieg, zarejestrujesz się na stronie biegu (zaznaczając, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym) i będziesz postępował zgodnie z instrukcją.

To nie koniec atrakcji! Możesz też sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych.

To bardzo proste!

Załóż wirtualną skarbonkę, określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w każdym biegu, który sobie wymarzysz, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My będziemy promować Twoje zaangażowanie i zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Nie czekaj! Spożytkuj swoje siły na pomaganie. Dołącz do nas i pokaż światu, że bieganie i pomaganie to… świetna zabawa! Cel jest jeden – biegamy i pomagamy!