Podczas Kampanii 1% staraliśmy się dotrzeć do jak największej liczby osób, by przybliżyć nasze działania i zachęcić do wsparcia Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Pokazywaliśmy jak działamy i jakie są tego rezultaty. Mówiliśmy o chorobach naszych podopiecznych, o ich potrzebach i prosiliśmy o pomoc dla każdego dziecka.
Dziś dziękujemy ponad 12 tysiącom osób, które nam zaufały. Cieszymy się sukcesem, bo wspólnie możemy przeciwdziałać ograniczeniom w funkcjonowaniu chorych dzieci i robimy to. Martynce, Tomkowi, Zuzi czy Bartkowi dzięki sfinansowaniu leczenia i rehabilitacji odmieniliśmy życie i spełniliśmy kilka dziecięcych marzeń. Tomek usłyszał głos swoich rodziców i otaczającego go świata, a Martynka może już chodzić do szkoły. Zuzia pnie się na wyżyny sztuki szermierskiej, trenując na wózku, a Bartek właśnie zaczął chodzić. To wszystko było możliwe dzięki ludziom, którzy wspierając nas dali im szansę na cieszenie się dzieciństwem.
W tym roku o 2 proc. więcej podatników zdecydowało się wesprzeć działania organizacji pożytku publicznego, przekazując swój 1 proc. Może się wydawać, że to niedużo, ale w skali kraju to aż 50 milionów złotych, które wesprą działania tych organizacji. Dlatego pamiętajcie, że swoim procentem podatku możecie zdziałać i zdziałaliście cuda. Prosimy każdego kto jeszcze nie przekazywał swojego 1 proc., aby pamiętał że ma ten przywilej. Przywilej, który ratuje życie i zdrowie dzieci z Warmii i Mazur.
Każdy kto przekazał swój 1% Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, może być dumny. Dołączyliście do nas, a wspólnie możemy zrobić więcej! Kwotę, którą nam przekazaliście, a która jest o 100 tys. złotych większa niż w poprzednim roku traktujemy jako zobowiązanie, by jeszcze skuteczniej pomagać chorym dzieciom.

Dziękujemy i prosimy, abyście zostali z nami!