W biegach we Wrocławiu, Szczecinie oraz Katowicach wzięły udział cztery drużyny DBK – oddziały: Wrocław/Opole, Szczecin, Koszalin oraz Ruda Śląska/Sosnowiec.
Kolejne biegi już w najbliższy weekend. Biegaczy nie zabrakinie również w Olsztynie 29 października. Gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania!

W miniony weekend kilkunastu biegaczy z Grupy DBK dołączyło do swojej kolekcji kolejne kilometry na trasach biegowych City Trail. Aż 4 drużyny przebiegły 5-kilometrowe trasy w różnych częściach Polski: w Szczecinie – 16 osób, Wrocław/Opole – 6 osób,
Ruda Śląska/Sosnowiec – 5 osób, Koszalin – 1 osoba (bieg w Szczecinie)

28 biegaczy z powyższych drużyn pokonało łącznie dystans 140 km! W poprzednich biegach w Olsztynie oraz Warszawie udało się przebiec 50 km. Na obecną chwilę biegowy licznik firmy wskazuje już 190 km, które pracownicy wspólnie przebiegli dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”!

Przypominamy, że w tym sezonie, oprócz drużynowej rywalizacji, Grupa DBK wspiera Fundację „Przyszłość dla Dzieci” – każdy pokonany kilometr to pieniądze przekazane na konto organizacji na koniec sezonu.

Zawodnicy Grupy DBK