My tu sobie ciągle wakacje wspominamy — a Boże Narodzenie za pasem! Tylko wyglądać Mikołajów i nasłuchiwać, czy z jakichś głośników już nie płynie „Last Christmas”…!

Uszka, barszcz, aromatyczny piernik, cała rodzina roześmiana przy wigilijnym stole, a pod pachnącym drzewkiem fura prezentów, na które dzieci czekają najbardziej. Te święta będą jednak inne. Nikt z nas nie ma pewności, czy rodzina będzie w komplecie i czy, aby roześmiana. Ale to nas, dorosłych i tych silniejszych obowiązkiem jest sprawić, aby dzieci były tak radosne, jak tylko one potrafią.

No i wiadomo: każdy szuka sposobu, by te Święta były jednak idealnie udane, a ich Magia trwała przynajmniej do wiosny. My szczęśliwie swój sposób na magiczne Boże Narodzenie znaleźliśmy już kilka lat temu i chętnie się nimi podzielimy: żeby święta naprawdę się udały, trzeba zwyczajnie chcieć i umieć pomagać innym ludziom, najlepiej najmłodszym. A w szczególności dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.

Zbiórka Podaruj dzieciom Gwiazdkę!

57 159,42 zł z 50 000 zł

114%

Cóż bowiem warte nawet najpiękniej przystrojone drzewko i fura prezentów pod nim, na co komu pyszne uszka, barszcze, pierniki i makowce — gdy jakieś dziecko jest smutne? Święta to czas, […]


Choćby małemu Natanowi, któremu Rozszczep kręgosłupa sprawił, że dzielny czterolatek porusza się na wózku inwalidzkim. Jego serduszko nie jest w pełni rozwinięte, a duża wiotkość kończyn zabiera mu dzieciństwo. Potrzebna jest specjalistyczna operacja, a także zakup pionizatora, które dadzą mu mega energię, a zobaczy świat z innej perspektywy. Pomóż Natanowi i innym fundacyjnym dzieciom poczuć potęgę świata!

Pomóż nam zrobić 500 gwiazdkowych prezentów — a magia tych świąt zostanie z Tobą aż do następnego Bożego Narodzenia…!

Zbieramy pieniądze i produkty, dzięki którym chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur przygotujemy 500 świątecznych prezentów, kupimy niezbędne leki, zapłacimy za ich rehabilitację, być może wspólnie uratujemy komuś życie…

Jak możesz dołączyć do akcji?

· Wpłać pieniądze.

· Załóż skarbonkę. Podejmuj wyzwania, zapraszaj znajomych
i #BawSięiPomagajzNami Załóż skarbonkę

· Dołącz do akcji „Skarbonka z Gwiazdką”pobierz skarbonkę do wydrukowania i pokolorowania.

· Postaw skarbonkę u siebie w salonie kosmetycznym, fryzjerskim, tatuażu, sklepie, firmie etc…, a dostarczymy Ci ją wraz z plakatem.
Tel.: 89-539-74-04, e-mail: fundacja@przyszloscdladzieci.org

· Wystawiaj przedmioty na licytacje. Dołącz do fundacyjnej grupy, licytuj, zaproś swoich znajomych i baw się dobrze.

Dołącz do grupy naszej fundacji na facebooku!

· Zorganizuj wirtualny kiermasz w swojej szkole, na uczelni lub
w przedszkolu.

·Zorganizuj zbiórkę słodyczy i zabawek, dzięki którym przygotujemy fundacyjnym  dzieciom prezenty.

Jeśli prowadzisz firmę:

· Zadedykuj nam produkt, stwórz wyjątkowy karnet na swoje usługi,
z których sprzedaży część przeznaczysz na akcję #GwiazdkazPrzyszłoscią. Pokaż, że to właśnie Ty masz moc! Ale, dzięki Tobie, Twoi klienci też mają szansę podarować chorym maluchom piękne święta.

· Zorganizuj zbiórkę wśród Pracowników i podwój zebraną kwotę dając szansę swojej Ekipie na wspólne działania w szlachetnym celu.

· Wspólnie ze swoimi Pracownikami przygotuj tyle gwiazdkowych paczek ile tylko możecie.

· Przekaż nam słodycze lub zabawki, dzięki którym przygotujemy fundacyjnym  dzieciom prezenty.

Do 5 grudnia daj nam znać, że działasz. Do 10 grudnia przywieź nam wszystko, co zebraliście, albo zadzwoń, a umówimy się na odbiór! Tel.: 89-539-74-04, e-mail: fundacja@przyszloscdladzieci.org

Masz swój pomysł zrobić coś niezwykłego i pomóc chorym maluchom
z Warmii i Mazur? Wspaniale! Jeśli nie, napisz do nas, zadzwoń, a powiemy Ci, jak to się robi.

Cóż bowiem warte nawet najpiękniej przystrojone drzewko i fura prezentów pod nim, na co komu pyszne uszka, barszcze, pierniki
i makowce — gdy jakieś dziecko jest smutne? Święta to czas, kiedy nikomu nie wolno być smutnym, a już na pewno nie dzieciom! Jeśli więc chcesz, by to dzięki Tobie Natan i jego 400 małych fundacyjnych superbohaterów najbliższe święta spędzili w beztroskiej, pełnej uśmiechów atmosferze i by cieszyli się ze świątecznych podarków tak szczerze i głośno, jak tylko dzieci potrafią — już dziś dołącz do naszej akcji Gwiazdka z Przyszłością.


To wszystko jest mocą, dzięki której i Ty zostaniesz bohaterem!