My tu sobie ciągle wakacje wspominamy — a Boże Narodzenie za pasem! Tylko wyglądać Mikołajów i nasłuchiwać, czy z jakichś głośników już nie płynie „Last Christmas”…!

No i wiadomo: każdy szuka sposobu, by te Święta były idealnie udane, a ich Magia trwała przynajmniej do wiosny.

My szczęśliwie swój sposób na magiczne Boże Narodzenie znaleźliśmy już kilka lat temu i chętnie się nimi podzielimy: żeby święta naprawdę się udały, trzeba zwyczajnie chcieć i umieć pomagać innym ludziom, najlepiej najmłodszym. A w szczególności dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.

Choćby wesołej i energicznej Julce (lat 10), która urodziła się z zespołem Aspergera. Albo 3-letniemu Kacperkowi, który od urodzenia cierpi na obustronny głęboki niedosłuch nerwowo-zmysłowy czwartego stopnia.

Chcesz oficjalnie zostać dobrym człowiekiem?

Nic prostszego! Polub stronę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, zgłoś się do udziału w naszym wydarzeniu Gwiazdka z Przyszłością — a magia tych świąt zostanie z Tobą aż do następnego Bożego Narodzenia…!

Wpłać pieniądze. Zbierz ekipę przyjaciół, zorganizuj kiermasz w swojej szkole, utwórz urodzinową zbiórkę na Fejsie, powieś plakat, postaw naszą skarbonkę w swoim salonie fryzjerskim, sklepie czy restauracji i włącz się w Gwiazdkę z Przyszłością. Masz ochotę zrobić coś niezwykłego i pomóc chorym maluchom z Warmii i Mazur? Napisz do nas, zadzwoń, bądź wpadnij na kawę, a powiemy Ci jak to się robi.

Cóż bowiem warte nawet najpiękniej przystrojone drzewko i fura prezentów pod nim, na co komu pyszneuszka, barszcze, pierniki i makowce — gdy jakieś dziecko jest smutne? Święta to czas, kiedy nikomu nie wolno być smutnym, a już na pewno nie dzieciom! Jeśli więc chcesz, by to dzięki Tobie Julka, Kacper i inni nasi podopieczni najbliższe święta spędzili w beztroskiej, pełnej uśmiechów atmosferze i by cieszyli się ze świątecznych podarków tak szczerze i głośno, jak tylko dzieci potrafią — już dziś dołącz do naszej akcji Gwiazdka z Przyszłością.

Satysfakcja gwarantowana!