Wpłać darowiznę by fundacyjne dzieci miały udane święta.
http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

Jarosław Tokarczyk, prezes zarządu Fundacji: Święta to szczególny czas, kiedy nikt nie powinien być smutny, a już na pewno nie dzieci! Chcę podziękować wszystkim darczyńcom i partnerom za to, że są z nami i wspierają naszą fundację. Dzięki temu wspólnie udaje nam się robić tak wiele.

Jeśli chcesz, żeby to dzięki tobie jakaś rodzina mogła najbliższe święta spędzić w pełnej uśmiechów atmosferze, już dziś dołącz do akcji „Gwiazdka z Przyszłością” organizowanej przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci” i stań się częścią fundacyjnej rodziny.
Każde dziecko powinno poczuć magię świąt i beztrosko spędzić ten szczególny czas. Dlatego Fundacja, jak co roku, zorganizowała charytatywną akcję, aby wspomóc rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, którzy często ledwo wiążą koniec z końcem.
Gwiazdkowa akcja charytatywna jest jedną z wielu organizowanych przez Fundację. Codziennie do dołączają do niej osoby, firmy i szkoły, którym bliskie jest szczęście fundacyjnych dzieci.
Partnerem akcji jest hipermarket Auchan w Olsztynie. Możemy tam znaleźć piękną choinkę, a na niej zawieszone świąteczne ozdoby. Nie są to jednak zwyczajne ozdoby. Na każdej z nich wypisane są marzenia dzieci, a każde marzenie jest wyjątkowe.
7-letni Bartosz marzy o ślimaku do składania – Fisher Price. 15-letnia Roksana chciałaby otrzymać duże słuchawki bezprzewodowe i pendrive. 13-letniego Oskara uszczęśliwiły by samochody z serii Lego City.
Każdy klient może stać się Świętym Mikołajem. Wystarczy wziąć ozdobę z choinki, kupić wymarzony prezent i zostawić go w punkcie informacyjnym sklepu. Każdy prezent zostanie przekazany do konkretnego dziecka i pozwoli mu poczuć magię świąt.
— To już drugi rok z fundacyjną choinką. Zainteresowanie jest ogromne, zarówno wśród pracowników, jak i klientów. Udało nam się zebrać już prawie połowę życzeń dzieciaczków. Marzenia dzieci są różne — od zabawek po elektronikę. Zarówno pieski, misie, lalki, samochodziki, słuchawki, głośniki, a nawet korale. Jeszcze trochę nam zostało, ale jesteśmy przekonani, że na pewno znajdą się osoby chętne do pomocy. Jeżeli nie to my ze strony sklepu postaramy się pomóc — mówi dyrekcja sklepu.
http://m.wm.pl/2019/12/orig/0000042172-74604418-456376455019642-8546486178847653888-n-596364.jpg
Chcesz oficjalnie zostać dobrym człowiekiem?
Nic prostszego! Polub stronę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, zgłoś się do udziału w naszym wydarzeniu Gwiazdka z Przyszłością — a magia tych świąt zostanie z Tobą aż do następnego Bożego Narodzenia…!
Wpłać pieniądze. Zbierz ekipę przyjaciół, zorganizuj kiermasz w swojej szkole, utwórz urodzinową zbiórkę na Fejsie, powieś plakat, postaw naszą skarbonkę w swoim salonie fryzjerskim, sklepie czy restauracji i włącz się w Gwiazdkę z Przyszłością. Masz ochotę zrobić coś niezwykłego i pomóc chorym maluchom z Warmii i Mazur? Napisz do nas, zadzwoń, bądź wpadnij na kawę, a powiemy Ci jak to się robi.
Od kilku lat Fundację wspiera także Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie.
— Wspieramy Fundację w różnych akcjach, zarówno świątecznych, jak i Kilometrach Dobra. W ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nasze lizaki oraz muffinki. W tym roku przygotowaliśmy spinacze z dekoracjami świątecznymi. Wykonali je wolontariusze, a dzieci, wychowawcy i rodzice otrzymywali je w zamian za wrzut do puszki. Całą zebraną w ten sposób kwotą wesprzemy „Gwiazdkę z Przyszłością”. Zorganizowaliśmy także kwestę w naszym ośrodku oraz ogłosiliśmy zbiórkę słodyczy i maskotek — mówi Bożena Pająk, opiekun koła wolontariatu w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie. — Warto pomagać, bo dobro wraca. Nigdy nie wiadomo, czy my nie będziemy potrzebowali takiej pomocy za dzień, dwa, miesiąc… Dobrze byłoby wtedy też taką pomoc otrzymać. Ale najważniejsza jest bezinteresowność. To, że można komuś pomóc cieszy najbardziej!
W ubiegły weekend akcja Fundacji wezbrała na sile. „Gwiazdka z Przyszłością” wsiadła do olsztyńskich tramwajów, gdzie wolontariusze w przebraniu mikołajów rozdawali cukierki w zamian za małe co nie co wrzucone do skarbonek. Gwiazdka była także w centrum handlowym Aura w centrum Olsztyna, na zabawie mikołajkowej w firmie DFM oraz na meczu Indykpol AZS Olsztyn. Siatkarze AZS-u wyszli na boisko w towarzystwie niezwykłej eskorty. Na parkiet wyprowadzili ich mali podopieczni Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W ten sposób zawodnicy i klub zachęcali kibiców do włączenia się w fundacyjną akcję.
http://m.wm.pl/2019/12/orig/img-8600-596900.jpg
Do akcji włączyła się także restauracja Tandoor Kuchnia Indyjska w Olsztynie.
— Jak co roku, w okresie przedświątecznym, dzielimy się dobrem. W tym roku postanowiliśmy włączyć się w akcję zorganizowaną przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci”. W obu naszych lokalach pojawiły się puszki, do których każdy może wrzucić swój grosik. Dodatkowo w ubiegły weekend każdy, kto nas odwiedził, mógł napić się pysznej rozgrzewającej herbaty świątecznej w cenie 10 zł, a cały dochód z jej sprzedaży przekażemy na zbiórkę — mówi Urszula Sharma z restauracji Tandoor Kuchnia Indyjska w Olsztynie. — Dobro wraca!
http://m.wm.pl/2019/12/orig/0000042172-img-8624-596368.jpg
Każdy może włączyć się w pomoc, wszyscy możemy coś dać od siebie. Wszyscy powinniśmy grać w jednej drużynie, gdy chodzi o życie i zdrowie dzieci.
— Święta to szczególny czas, kiedy nikt nie powinien być smutny, a już na pewno nie dzieci! — mówi Jarosław Tokarczyk, prezes zarządu Fundacji — Chcę podziękować wszystkim darczyńcom i partnerom za to, że są z nami i wspierają naszą fundację. Dzięki temu wspólnie udaje nam się robić tak wiele.
Milena Siemiątkowska

Wspomóż fundacyjne dzieci i wpłać darowiznę z pomocą przycisku powyżej lub tradycyjnym przelewem na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887. W tytule przelewu wpisz: GWIAZDKA Z PRZYSZŁOŚCIĄ