Wpłać darowiznę by fundacyjne dzieci miały udane święta.
http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

No i wiadomo: każdy szuka sposobu, by te Święta były idealnie udane, a ich Magia trwała przynajmniej do wiosny.

Święta to czas wyjątkowy i magiczny. Szczególnie gdy jest się małym dzieckiem, które nadal wierzy w Świętego Mikołaja, przynoszącego prezenty. My dorośli doskonale zdajemy sobie sprawę z tego co w życiu ważne: miłość, zdrowie, rodzina oraz szczęście naszych dzieci.

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” ma pod swoją opieką 380 podopiecznych. Każde z nich ma inne potrzeby i problemy, ale wszystkie kochają Gwiazdkę. Nie każde od razu może dostać zdrowie, ale wspólnie możemy umilić im ten czas spełniając ich drobne marzenia.

Chcesz oficjalnie zostać dobrym człowiekiem?

Nic prostszego! Polub stronę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, zgłoś się do udziału w naszym wydarzeniu Gwiazdka z Przyszłością — a magia tych świąt zostanie z Tobą aż do następnego Bożego Narodzenia…!

Wpłać pieniądze. Zbierz ekipę przyjaciół, zorganizuj kiermasz w swojej szkole, utwórz urodzinową zbiórkę na Fejsie, powieś plakat, postaw naszą skarbonkę w swoim salonie fryzjerskim, sklepie czy restauracji i włącz się w Gwiazdkę z Przyszłością. Masz ochotę zrobić coś niezwykłego i pomóc chorym maluchom z Warmii i Mazur? Napisz do nas, zadzwoń, bądź wpadnij na kawę, a powiemy Ci jak to się robi.

Żeby pomóc swoim podopiecznym w spełnianiu gwiazdkowych marzeń, Fundacja od kilku lat organizuje „Gwiazdkę z Przyszłością”. — Dopasowujemy się do każdego dziecka indywidualnie. Igorowi marzy się replika stroju piłkarskiego Krzysztofa Piątka, a Julianowi piłka nożna z podpisem Roberta Lewandowskiego. Asia wymarzyła sobie zestaw do rysowania, by mogła doskonalić swoje plastyczne umiejętności. Każde z nich jest inne i o czym innym marzy. Gorąco zachęcamy zatem do udziału w akcji, bo cóż może być lepszego na święta niż uśmiech szczęśliwego dziecka — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska Dyrektor Zarządzająca Fundacji.

Często szukamy sposobu, by te Święta były idealnie udane, a ich magia trwała przynajmniej do wiosny. Żeby święta naprawdę się udały, trzeba zwyczajnie chcieć i umieć pomagać innym ludziom, najlepiej dzieciom. A w szczególności dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Choćby wesołej i energicznej Julce (lat 10), która urodziła się z Zespołem Aspergera. Albo 3-letniemu Kacperkowi, który od urodzenia cierpi na obustronny głęboki niedosłuch nerwowo-zmysłowy czwartego stopnia.

Jeśli więc chcecie Państwo, by Julka, Kacper i 380 innych podopiecznych fundacji najbliższe święta spędzili w beztroskiej, pełnej uśmiechów atmosferze i by wszyscy cieszyli się ze świątecznych podarków tak szczerze i głośno, jak tylko dzieci potrafią — już dziś zapraszamy Państwa do akcji „Gwiazdka z przyszłością”.
Zbierane są pieniądze i produkty, dzięki którym chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur przygotowane zostaną świąteczne prezenty, zakupione zostaną niezbędne leki, opłacona zostanie ich rehabilitacja, być może wspólnie uratujemy komuś życie…

W akcję od lat angażują się firmy, szkoły oraz osoby prywatne.
— To już kolejna edycja akcji „Gwiazdka z Przeszłością „w której nasze przedszkole i nasi wychowankowie biorą udział. Nasze działania polegają na tym, że dla dwóch fundacyjnych rodzin robimy duże paczki. Chcemy w ten sposób sprawić im przyjemność. Wybieramy rodziny, w których są dzieci w wieku przedszkolnym, by nasi wychowankowie mogli utożsamiać ze swoimi rówieśnikami, którzy tej pomocy potrzebują. Pokazujemy im zdjęcia dzieci, opowiadamy o nich. Same tez dajemy dzieciom przykład, dokładając swoją cegiełkę. Pomaganie jest bardzo ważne. Szczególnie ważne jest w okresie okołoświątecznym. To moment prawdziwej magii i ona dzieje się w naszym przedszkolu od lat, dzięki nauczycielom, dzieciom i rodzicom. W ten sposób możemy podarować komuś święta. — mówi Kamila Siemińska, wicedyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 w Olsztynie.

Co zrobić, by pomóc dzieciom? To proste – trzeba się przyłączyć do naszej akcji, a można to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze poprzez stronę www.przyszloscdladzieci.org oraz naszego funpagea. To tam będziemy zbierać pieniądze na spełnianie dziecięcych marzeń i tam bliżej poznacie podopiecznych fundacji. Znajdziecie tam również link do wpłat on-line i numer konta bankowego. Nasze puszki będą dostępne w różnych placówkach oświatowych: szkołach, przedszkolach, w bibliotekach i firmach w całym Olsztynie. Będziecie mogli też spotkać naszych wolontariuszy ze skarbonkami w supermarketach. Im też możecie przekazać fundusze na wsparcie dzieci.

Cóż bowiem warte najpiękniej nawet przystrojone drzewko i fura prezentów obok, na co komu najsmaczniejsze nawet uszka, barszcze, pierniki i makowce — gdy jakieś dziecko jest smutne? Święta to czas, kiedy nikomu nie wolno być smutnym, a już na pewno nie dzieciom! Baw się razem z nami i zostań Świętym Mikołajem.

Karolina Rogóz – Namiotko

https://m.wm.pl/2019/11/orig/1000x1000-592421.jpg

Wspomóż fundacyjne dzieci i wpłać darowiznę z pomocą przycisku powyżej lub tradycyjnym przelewem na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887. W tytule przelewu wpisz: GWIAZDKA Z PRZYSZŁOŚCIĄ