http://m.wm.pl/2017/01/orig/1-logo-programu-358385.jpg

Wpłać darowiznę na leczenie i rehabilitację dzieci z Warmii i Mazur:

http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

W niedzielę 10 lutego w Uranii Indykpol AZS Olsztyn zagra z Treflem Gdańsk. Przed nami prawdziwe Derby Północy!

Nasi siatkarze na boisko wyjdą w towarzystwie niezwykłej eskorty. Na parkiet wyprowadzą ich podopieczni Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W ten sposób zawodnicy i klub będą zachęcać do przekazania 1 procenta podatku na rzecz Fundacji.

Olsztyński klub od lat chętnie włącza się w akcje charytatywne. — Współpraca z klubem układa się znakomicie — podkreśla Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. — Zawsze możemy liczyć na sportowców z regionu. Oni walczą o świetny wynik, a nasi podopieczni o to, żeby pokonać chorobę. Na naszych oczach stają na nogi, zaczynają mówić, zdrowieją. Każdego dnia walczą o lepsze jutro. Oczywiście to jest okupione ciężką pracą i wielkim wysiłkiem.

Początek meczu o godz. 17.30.

Pomóc podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” można na różne sposoby. Teraz trwa czas rozliczeń z fiskusem. Rozliczając się z podatku, warto pomyśleć o dzieciach, które żyją wśród nas, ale ich życie i zdrowie jest okupione chorobą, bólem i cierpieniem.

Dlatego, żeby wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci, wystarczy podarować im 1 procent podatku. Dla wielu rodzin darowizny wpłacane na konto Fundacji to jedyna szansa, żeby ich dzieci mogły wrócić do zdrowia.

— Przekazanie jednego procenta przy rozliczeniu podatkowym to dla nas niewielki gest, ale dla podopiecznych Fundacji to ogromna szansa — podkreśla Iwona Żochowska-Jabłońska. — Nasi podopieczni to dzieci z naszego regionu.

AT

Żeby przekazać 1 procent podatku, wystarczy wpisać w rozliczeniu numer KRS 0000148747. A już dziś można dokonać wpłaty na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887.