Środki zabrane przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci” zasilą fundusz leczenia, rehabilitacji oraz zakupu sprzętu medycznego chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur.

Przyłącz się do mistrzostw i wpłać kwotę na swoja miarę:

POMÓŻ TERAZ

Kampania wspiera organizacje w realizacji ich celów. Jest przede wszystkim szansą do integracji i współpracy ze szkołami, instytucjami, czy firmami. Wszyscy wiemy jak ważne jest, aby dziecko dotknięte chorobą miało możliwość kontaktu ze światem zewnętrznymi rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami – mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca fundacją.

Na cały czas trwania kampanii ogłaszamy pełną mobilizację – chcemy wspólnymi siłami zebrać taką ilość pieniędzy, która pozwoli nam pobić rekord Guinnessa w układaniu ciągu monet jednozłotowych. Naszym celem w tym roku jest dołożenie do ogólnej puli pieniędzy 66 tys. zł. co w przeliczeniu na ciągi monet jednozłotowych daje 1,5 km dobra– mówi Agnieszka Terebiłów koordynatorka akcji i dodaje, że organizacje do skutecznego działania i pomagania potrzebują stałego finansowania, dlatego tak ważne są dla nich regularne wpłaty, nawet te najmniejsze.

Kilometry dobra mają swoich ambasadorów – to znane i lubiane osoby, które popierają
i zachęcają do udziału w naszej akcji. Wśród nich znajdują się skoczek narciarski Maciej Kot, zespół Perfect, muzycy Bracia Golec oraz Paweł Papke

Mistrzostwa Świata w Dobroci organizuje Polski Instytut Filantropii w ramach kampanii Kilometry Dobra. Już po raz czwarty fundacje i stowarzyszenia zamienią zbierane przez trzy miesiące pieniądze na monety jednozłotowe i w finałowy weekend (3-4 czerwca) będą je układać w szeregi. To próba pobicia rekordu Guinnessa. Do tej pory organizacje pozarządowe zebrały 2,3 mln zł na realizację 80 celów. Nie czekaj, wejdź do gry i zostań Mistrzem Świata w Dobroci!

Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły, drużyny harcerskie, wolontariat pracowniczy oraz osoby indywidualne z Warmii i Mazur do włączenia się w akcję. Mamy nadzieję, że w ramach działań na terenie placówek odbędzie się wiele wydarzeń wspierających akcję. Liczymy, że uda nam się zebrać wystarczającą kwotę, aby pobić rekord Guinnessa, a przede wszystkim pomóc chorym dzieciom.

PRZEDSZKOLA – REGULAMIN KILOMETRY DOBRA 2017

SZKOŁY – REGULAMIN KILOMETRY DOBRA 2017

Tak bawiliśmy się podczas finału Kilometrów Dobra 2016