Koszyk

Podsumowanie zamówienia / Order summary
Produkt / Product Liczba / Amount Cena / Price
Książka "Erika's World of Adventures", I.K. Dobber 50,00 zł
Wysyłka / Delivery
Razem / Total 65,00

Dane zamawiającego / Customer data

Adres do wysyłki / Shipping address

Książka „Erika’s World of Adventures”, I.K. Dobber

Erika’s World of Adventures” to wyjątkowa historia stworzona po to, by rozwijać wyobraźnię, poruszać ważne tematy, by zachęcać do poznawania nowego!

To nie jest zwyczajna książka! To po prostu PODWÓJNA RADOŚĆ, którą SPRAWIASZ, kiedy ją kupisz:

Po pierwsze RADOŚĆ czytania, poznawania ciekawych historii i możliwość aktywnego uczenia się języka angielskiego – dla dzieci i dorosłych. 

A po drugie –  RADOŚĆ z niesienia pomocy dzieciom, które tej pomocy najbardziej potrzebują.

Pieniądze ze sprzedaży książki przeznaczamy na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Przyszłość Dla Dzieci. 

Jak i dzięki komu powstała książka?

Dwadzieścia lat istnienia  Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” to doskonała okazja do tego, by zrobić coś wyjątkowego. Dlatego wydaliśmy książkę pt. “Erika’s World of Adventures” i to w języku angielskim. Po to, by budować mosty i tworzyć dialog między kulturami, krajami i pokoleniami. 

Autorem książki jest doświadczony nauczyciel języka angielskiego – I.K. Dobber, który dobrze wie, jak to jest być nie tylko nauczycielem, ale też rodzicem i dziadkiem. Dzięki książce “Erika’s World of Adventures” stworzył wspaniałą pomoc dydaktyczną dla każdego, kto chciałby nie tylko wspierać swoje dzieci czy wnuki w nauce języka angielskiego, ale też spędzać wartościowy czas z dziećmi. Rozmawiać o ważnych rzeczach, które nas otaczają, wskazywać na problemy współczesnego świata. Być tu i teraz, blisko i z radością z najbliższymi.