Inspiracją do zorganizowania wystawy „Łączy nas walka!” byli nasi podopieczni, którzy codziennie zmagają się i walczą ze swoimi chorobami i słabościami. Nie poddają się, podobnie jak sportowcy.

Trenują i przechodzą rehabilitację każdego dnia, by na koniec cieszyć się sukcesem. Ten wspólny mianownik sprawił, że postanowiliśmy zaprosić do sesji zdjęciowej sportowców z Warmii i Mazur oraz dzieci, które są pod naszą opieką. Tak powstał cykl portretowych zdjęć autorstwa olsztyńskich fotografików – Agaty Kurczak i Arka Stankiewicza.

Dziękujemy sportowcom oraz dzieciom, za to że zgodzili się wziąć udział w naszym przedsięwzięciu. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie stworzyć tę piękną wystawę!

Wielkie podziękowania składamy również mecenasowi naszej wystawy – firmie Dam-Rob S.A. z Zalewa.

Na zdjęciach możecie zobaczyć tylko niewielką cześć naszych małych podopiecznych. Pod opieka Fundacji pozostaje 309 chorych i niepełnosprawnych dzieci, które każdego dnia liczą na Wasz 1 % podatku.

KRS „Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” to 0000148747. Po wpisaniu tego numeru to urząd skarbowy zajmuje się resztą, czyli przekazaniem nadpłaty do organizacji pożytku publicznego. Liczymy na Was!

Łączy nas walka!