Przekaż dorowiznę by fundacyjne dzieci miały udane święta. Liczy się każda kwota.
http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

Lubisz biegać na łonie natury i masz dobre serducho? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco wybierz ścieżkę charytatywną i spraw by Leśny Cross w Łukcie w 2019 roku niósł ze sobą nie tylko spalone kalorie i endorfiny, ale też realne korzyści dla chorych i niepełnosprawnych dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego!

Gdzie i kiedy?

Ogólnopolski Bieg Przełajowy LEŚNY CROSS odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia 2019 roku w Łukcie oferując zawodnikom dwa dystanse 6km i 23km prowadzące przez leśne drogi. To idealna propozycja dla miłośników biegów w plenerze! Liczba miejsc jest ograniczona: po 90 zawodników na obu dystansach.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do godziny 23:59 do soboty 10 sierpnia 2019 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Więcej informacji na temat tego unikalnego biegu znajdziecie na zaprzyjaźnionej z nami stronie superczas.pl/.

Zapewniamy zróżnicowane tereny na trasie, malownicze krajobrazy i towarzystwo innych pasjonatów biegów.
Dobra zabawa gwarantowana!

Jak pobiec charytatywnie?

Jeśli chcesz biegać i pomagać jednocześnie zarejestruj się stronie biegu wybierając ścieżkę charytatywną. Oznacza ona wyższą o 20 zł opłatę startową. Różnica pomiędzy zwykłą opłatą startową, a opłatą charytatywną, którą nam podarujesz zostanie przekazana na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

http://m.wm.pl/2018/08/orig/biegne-490460.jpg

Możesz nam podarować większą kwotę, jeśli tylko zechcesz.
Masz moc, to Ty decydujesz!

Żeby to wydarzenie przyniosło jeszcze więcej korzyści dla fundacyjnych dzieci, zaraź znajomych swoim entuzjazmem i chęcią pomagania i spraw by sami też uczestniczyli w tym biegu lub by przekazali darowiznę dla fundacyjnych dzieci!

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!