Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” od 15 lat z powodzeniem wspiera chore
i niepełnosprawne dzieci. Pod naszą opieką pozostaje ich aż 309. Zaufaj nam. Mamy doświadczenie w pomaganiu, wiemy kto najbardziej potrzebuje Twojego wsparcia i doskonale orientujemy się gdzie dokładnie powinna trafić Twoja pomoc.

JAK TO DZIAŁA?

Aby zostać Liderem Pomocy, wystarczy wesprzeć nasze dzieci! Na Warmii i Mazurach jest ich ponad 300, a każde ma inne potrzeby. Możesz wpłynąć na poprawę ich życia; mieć realny wpływ na to czy Zosia będzie miała nowy aparat słuchowy, Bartek nowy specjalistyczny wózek, Mai nie zabraknie drogich lekarstw, a Kacprowi pieniędzy na rehabilitację.

Region na którym działamy podzieliliśmy na trzy części. Wybierz okolicę najbliższą Twemu sercu, wpłać darowiznę wysokości 5000 PLN, a dzieci z tego terenu dostaną Twoje wsparcie.

Lider Pomocy to partner Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. To dzięki niemu Fundacja działa jeszcze szybciej, jeszcze lepiej i pomaga jeszcze większej liczbie dzieci i zmienia na lepsze życie ich rodzin.

KOMU I JAK POMOŻESZ?

Do Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” zgłaszają się rodzice którym wyczerpały się już wszelkie finansowe możliwości. Dla wielu z nich jesteśmy ostatnią deską ratunku. Nie możemy ich zostawić samym sobie! Wspólnie możemy zrobić więcej!

Zostając Liderem Pomocy realnie pomożesz podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci. Wnosząc swoje finansowe wsparcie w wysokości 5000 zł będziesz miał swój wkład:

http://m.wm.pl/2016/12/orig/lider-ikonki-350937.jpg

Jako Lider Pomocy pomożesz w rehabilitacji podopiecznych Fundacji

Rodziców często nie stać na rehabilitację swoich niepełnosprawnych dzieci. Szczególnie gdy na ćwiczenia trzeba dojeżdżać wiele kilometrów. Hubert (12 l.) z Morąga przeszedł w swoim krótkim życiu już 10 operacji – potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Kacper (6l.) z Olsztyna nie słyszał. Ma wszczepione implanty ślimakowe i powoli poznaje świat dźwięków. Niezbędna jest mu pomoc logopedy. Maja (3l.) z Olsztyna urodziła się jako skrajny wcześniak. Dziś potrzebuje wsparcia wielu specjalistów, aby funkcjonować. Zostając Liderem Pomocy sprawiasz, że nasi podopieczni wracają do zdrowia!

Zostając Liderem Pomocy wspierasz leczenie dzieci chorych na nowotwory lub inne rzadkie choroby. Pomożesz też rozwijać nasze akcje profilaktyki nowotworów u dzieci.

W naszym regionie gwałtownie rośnie liczba zachorowań na nowotwory wśród dzieci w wieku 1-6. W ich przypadku liczy się czas! Stawiamy zatem na profilaktykę oraz na szybką reakcję w przypadku wykrycia choroby. We współpracy z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym w Olsztynie regularnie organizujemy akcje profilaktyki nowotworów u dzieci na których dajemy szanse na wczesne wykrycie choroby. Zostając Liderem Pomocy sprawisz, że Diana (l.8) z Lidzbarka Warmińskiego oraz inne chore na nowotwory dzieci dostaną finansową pomoc na sprzęt rehabilitacyjny, dojazdy do kliniki oraz niezbędne leki, badania, zabiegi i operacje.

Jako Lider Pomocy wspierasz zakup sprzętów rehabilitacyjnych – tym samym sprawiasz, że nasi podopieczni mogą wyjść ze swoich czterech ścian i mogą normalnie funkcjonować.

Sprzęty rehabilitacyjne to potrzeba, która nigdy nie ustaje. Dzięki nim dzieci mają szanse na normalne życie. Nasi podopieczni mają bardzo różne potrzeby. Dzieci rosną, a ich sprzęty zużywają się. Specjalistyczne aparaty słuchowe są bardzo drogie. Podobnie jak specjalistyczne wózki dla mniejszych lub większych niepełnosprawnych dzieci. Sprzęty rehabilitacyjne są bardzo różne. Zostając Liderem Pomocy zapewniają Państwo możliwość zakupu wielu potrzebnych urządzeń, które pomagają w codziennym życiu naszych podopiecznych m. in. ortez dla Maćka (l.13) z Olsztyna. Dzięki nim będzie mógł swobodniej się poruszać.

Będąc Liderem Pomocy pomożesz rodzinom w trudnej sytuacji materialnej

Zdarzają się przypadki w których rodziny zgłaszają się do nas z prośba o pomoc socjalną. Niejednokrotnie potrzebna jest też pomoc materialna dla dzieci, które wskutek zdarzeń losowych znalazły się w krytycznej sytuacji, którym nie są w stanie pomóc członkowie ich rodzin. Zostając Liderem Pomocy i wspierając ten cel zapewniają Państwo podstawowy godny byt osób które najbardziej tego potrzebują.

http://m.wm.pl/2016/12/orig/lider-dzieci-350941.jpg

10 POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ ZOSTAĆ LIDEREM POMOCY

1. Będziesz miał realny wpływ na jakość życia swojego otoczenia, pomożesz swoim sąsiadom
2. Osoby w potrzebie dostaną wsparcie i odzyskają wiarę w lepszą rzeczywistość
3. Twoi pracownicy będą świadkami dobrych praktyk, tym samym będą mieli poczucie, że są częścią czegoś dobrego
4. Będziesz miał świadomość skutecznej, mądrej i odpowiedzialnej pomocy
5. Twoja Firma będzie się rozwijała
6. Będziesz partnerem największej na Warmii i Mazurach Fundacji wspierającej chore i niepełnosprawne dzieci
7. Twoja firma będzie pozytywnie postrzegana, będziesz dawał przykład innym!
8. Będziesz mógł odliczyć podatek od darowizny
9. Poczujesz się częścią elitarnej grupy Liderów Pomocy
10. Możesz integrować swoich pracowników proponując im wolontariat pracowniczy