W ubiegły weekend biegacze wzięli udział w 3 biegach – w Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. 23 osoby z drużyn, z zaprzyjaźnionej z fundacją, firmy DBK (wśród nich trójka dzieci) przebiegło w sumie 115 km, dzięki czemu I turę kończą z bardzo dobrym wynikiem – 385 km!

W ubiegłorocznej edycji I tura to wynik 190 km, zatem odnotowali sporą poprawę — mówi Monika Warniełło, specjalistka ds. komunikacji i PR Grupy DBK. — Oprócz wspomnianych miast przebiegliśmy także trasy City Trail w Olsztynie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. Wszystkim biegaczom dziękujemy za zaangażowanie oraz tak liczną frekwencję — dodaje.

Kilometry, które pracownicy Grupy DBK pokonują w tej niezwykłej akcji, to realna pomoc dla najbardziej potrzebujących, czyli chorych dzieci z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W najbliższych weekend biegają w Olsztynie oraz Gdańsku, rozpoczynając II miesiąc biegowych zmagań.

Zapraszamy do kibicowania! Biagacze starują z II kolejką cyklu City Trail w sobotę, 28.10 nad jeziorem Długim w Olsztynie oraz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w dzielnicy Mały Kack w Gdyni o godzinie 8.30.

Żródło mat. prasowe Grupy DBK