Jest dużo dobrych powodów, aby pomagać. Każdy z nas może wybrać cel i wspierać go regularnie nawet niewielką kwotą. Środki zebrane przez naszą fundację zasilą fundusz leczenia, rehabilitacji oraz zakupu sprzętu medycznego chorym dzieciom z Warmii i Mazur.

W kampanii Kilometry Dobra biorą udział organizacje pozarządowe, ale tak naprawdę zwycięzcami są wszyscy: ich podopieczni i darczyńcy. Każdy z uczestników chce zostać mistrzem świata w dobroci, ponieważ to jedyne takie zawody na świecie. Podopieczni fundacji liczą na Waszą pomoc!

POMÓŻ TERAZ

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszych działań i pomocy małym podopiecznym fundacji. Sprawmy, aby na ich twarzach znów zagościł uśmiech. Do wzięcia udziału w Kilometrach Dobra nie potrzebujemy morderczych treningów i wyrzeczeń, wystarczą chęci!
Pobij z nami rekord Guinnessa – zbieramy fundusze dla chorych dzieci. Podczas wielkiego finału 4 czerwca ułożymy najdłuższy na świecie ciąg monet jednozłotowych. Pamiętaj, że każda złotówka ma znaczenie!

Zobacz jak bawiliśmy się rok temu!

Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły, drużyny harcerskie, wolontariat pracowniczy oraz osoby indywidualne do włączenia się w akcję. Mamy nadzieję, że w ramach działań na terenie placówek odbędzie się wiele wydarzeń wspierających akcję. Liczymy, że uda nam się zebrać wystarczającą kwotę, aby pobić rekord Guinnessa, a przede wszystkim pomóc chorym dzieciom.

Wszystkie Przedszkola zapraszamy do Konkursu: Regulamin znajduje się TUTAJ

Wszystkie Szkoły zapraszamy do Konkursu. Regulamin znajduje się TUTAJ

Wszystkich, którzy chcą włączyć się w akcję prosimy o kontakt:
biuro@przyszloscdladzieci.org

Kontakt dla Wolontariuszy to:
wolontariat@przyszloscdladzieci.org

Osiągnięcia zeszłorocznej Kampanii Kilometry Dobra:

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” podczas akcji Kilometry Dobra 2016 zebrała 1,5 km metrów dobra, czyli 53 810 zł
Cały dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację małych podopiecznych Fundacji.

Zapraszamy do układania z nami kilometrów złotówek!