Wpłać darowiznę by fundacyjne dzieci miały udane święta.
http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg
Podczas akcji „Gwiazdka z Przyszłością” zbierane są pieniądze i produkty, dzięki którym chore i niepełnosprawne dzieci z naszego regionu dostaną świąteczne prezenty. Zz zebrane pieniądze kupione zostaną niezbędne leki i opłacona będzie ich rehabilitacja. W akcję od lat angażują się firmy, szkoły oraz osoby prywatne.
— Zaangażowaliśmy się w akcję Fundacji z potrzeby serca. O młodzieży można ostatnio usłyszeć dość dużo niefajnych rzeczy: że siedzą cały czas z nosami w smartfonach, w internecie, że są mało aktywni. I my chcieliśmy ten obraz młodzieży odczarować. Bo młodzież jest kreatywna, jest dobra i młodzi ludzie też chcą być potrzebni. A zaangażowanie się w wolontariat jest najlepszym sposobem, aby pokazać im, że mogą zrobić wiele dobrego. Niezbędni im są jednak do tego dorośli, którzy będą dla nich kierunkowskazami i partnerami — mówi Lucyna Pankowska, dyrektorka technikum dla młodzieży TEB Edukacja w Olsztynie. — To wszystko w naszej szkole wydarzyło się dzięki zaangażowaniu nauczyciela, który na co dzień działa charytatywnie. Współpracujemy z Fundacją w ramach koła wolontariatu. Dotąd pomagaliśmy głównie w technicznych rzeczach, jak pakowanie prezentów. Wkrótce uczniowie będą też brali udział w zbiórkach pieniędzy na terenie Olsztyna — dodaje.
— W naszej szkole uczniowie są bardzo zaangażowani, sami organizują kiermasze ciast, a my czuwamy tylko na bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem akcji. W przyszłym tygodniu zorganizujemy koncert kolęd, na którym będzie można zakupić słodkości, oczywiście na rzecz Fundacji. Już wcześniej współpracowałam z Fundacją, ale na tak szeroką skalę zdecydowaliśmy się dopiero w tym roku. To była wola i chęć samorządu uczniowskiego — mówi Małgorzata Baranowska, opiekun samorządu uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy.
http://m.wm.pl/2019/12/orig/0000041864-sp-nr-1-w-nidzicy-595934.jpg
Gwiazdka z Przyszłością w SP 1 w Nidzicy
Chcesz oficjalnie zostać dobrym człowiekiem?
Nic prostszego! Polub stronę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, zgłoś się do udziału w naszym wydarzeniu Gwiazdka z Przyszłością — a magia tych świąt zostanie z Tobą aż do następnego Bożego Narodzenia…!
Wpłać pieniądze. Zbierz ekipę przyjaciół, zorganizuj kiermasz w swojej szkole, utwórz urodzinową zbiórkę na Fejsie, powieś plakat, postaw naszą skarbonkę w swoim salonie fryzjerskim, sklepie czy restauracji i włącz się w Gwiazdkę z Przyszłością. Masz ochotę zrobić coś niezwykłego i pomóc chorym maluchom z Warmii i Mazur? Napisz do nas, zadzwoń, bądź wpadnij na kawę, a powiemy Ci jak to się robi.
— Wspieramy Fundację już od kilku lat. Organizujemy w naszej szkole kiermasze świątecznych ciast, a pieniądze przekazujemy na rzecz Fundacji. Bo każda pomoc jest potrzebna, a zwłaszcza chorym, potrzebującym dzieciom i ich rodzinom — mówi Anna Płotek, opiekun wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Ostródzie.
— To już trzeci rok, kiedy angażujemy się w akcję „Gwiazdka z Przyszłością”. Organizatorami akcji w naszej szkole jest samorząd uczniowski wraz z opiekunkami. Uczniowie sprzedają własnoręcznie wykonane kartki świąteczne i pierniczki, a pieniądze trafiają do puszki. Nasze hasło, jak co roku, brzmi „daj zecika za piernika”. Dzieci mają rozeznanie jeśli chodzi o cel zbiórki i chętnie pomagają podopiecznym Fundacji. Sprawia to ogromną przyjemność i nam i dzieciom — komentuje Anna Paluch ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Olsztynie.
http://m.wm.pl/2019/12/orig/0000041864-gwiazdka-z-przyszloscia-w-sp25-595933.jpg
Gwiazdka z Przyszłością w SP 25 w Olsztynie
Milena Siemiątkowska

Wspomóż fundacyjne dzieci i wpłać darowiznę z pomocą przycisku powyżej lub tradycyjnym przelewem na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887. W tytule przelewu wpisz: GWIAZDKA Z PRZYSZŁOŚCIĄ