Oznacza to, że nie tylko pobiliśmy zeszłoroczny wynik, ale również udało się zająć naszej fundacji wysoką pozycję w rankingu zawodów, w których wystartowało aż 40 polskich miast oraz Sztokholm i Bruksela. Wiemy jednak, że bez waszej pomocy nie udałoby nam się tego dokonać, dlatego pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Dziękujemy zatem naszemu partnerowi akcji – firmie Majonezy SPP-H , producentowi Majonezu Kętrzyńskiegp. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i za to, że mogliśmy na Was liczyć na każdym etapie kampanii. Wasza pomoc jest nieoceniona.

Dziękujemy Green Taxi Olsztyn za pełne zaangażowanie już od samego początku. Pomysł z puszkami w taksówkach spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem tak samo jak inne Wasze świetne pomysły. Cieszymy się, że jesteście z nami.
Dziękujemy Sieci Sklepów Rast. Dzięki Waszym staraniom udało się dołożyć 320 metrów do Kilometrów Dobra!

Dziękujemy firmie Pentagram za pomoc przy pilnowaniu pieniędzy, noszeniu ich, przewożeniu i za to, że zadbali o bezpieczeństwo.

Pamiętamy również o naszych fantastycznych Ambasadorach na których zawsze możemy liczyć – o Pawle Papke oraz o muzykach zespołu Perfect. Dziękujemy!

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, szkołom i placówkom zaangażowanym w akcje oraz każdemu kto uczynił tę kampanię niezwykłą i niezapomnianą. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do skarbonki. To dzięki Wam będziemy mieli teraz możliwość by opłacić leczenie, rehabilitacje oraz zakupić niezbędny sprzęt medyczny dla naszych podopiecznych.

Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!


Weronika Ewald