Mecz był zacięty i trudny, bo i przeciwnik był mocny. Zanim jednak zawodnicy obu drużyn stanęli do walki, swoje pięć minut na parkiecie miała Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.

W hali Urania pojawili się nasi mali podopieczni którzy osobiście wyprowadzili drużyny do prezentacji. To odpowiedzialne zadanie przypadło im bardzo do gustu. Podobnie jak prezentacja fundacyjnych barw.

Drużyna Indykpol AZS tym samym w naszym imieniu zachęcała do przekazywania 1% podatku na Fundację „Przyszłość dla Dzieci” . To dla nas ogromne wsparcie za które dziękujemy. Cieszymy się, że gramy w jednej drużynie.
Cieszymy się, że Klub, jego zawodnicy jak i liczni sympatycy inspirują innych do angażowania się w pomoc na rzecz dzieci. Dzięki współpracy możemy osiągnąć znacznie więcej, niż pracując na rzecz dzieci w pojedynkę.

Każdy może dołączyć do naszej drużyny przekazując jeden procent swojego podatku, wpisując numer KRS 0000148747 w zeznaniu podatkowym. Możesz także pomóc wpłacając pieniądze na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887.

Fundacja na meczu Indykpol AZS