Uczestniczkami wydarzenia były mamy-blogerki nie tylko z Warmii i Mazur, ale też z Koszalina, Warszawy czy Lublina. Podczas imprezy maluchami zajmowali się tatusiowie, pomagały także Groszki – Opieka Dzienna, którym serdecznie dziękujemy, bo dzieci były zachwycone! W planie spotkania było mnóstwo informacji – od ubezpieczeń, po porady dietetyczne. Nie obyło się bez kilku słów o akcji Głodni Zmian i Fundacji MY PACJENCI, a także przedstawiono informacje na temat pielęgnacji dziecięcych ząbków. Jesteśmy wdzięczni, iż blogerki dostrzegły potrzebę pomocy dzieciom i zostaliśmy zaproszeni do współpracy.

Fantastyczne kobiety, serce Warmii i pomoc fundacyjnym dzieciom. Czyż można lepiej wymarzyć sobie niedzielę? Było kobieco, ekspresyjnie, pysznie, rodzinnie… z dobroczynnym przesłaniem. Dziewczyny dostrzegły potrzeby maluchów i przekazały na ich leczenie 1710 złotych. Bardzo doceniamy starania o zebranie jak największej kwoty na pomoc naszym podopiecznym!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom – darczyńcom za okazane wsparcie i zainteresowanie oraz liczymy na dalszą współpracę! 

Fot. źródło: https://www.facebook.com/MazurskieSpotkaniaBlogerow/?fref=ts

Spotkanie