Jeśli chcesz, żeby to dzięki tobie jakaś rodzina mogła najbliższe święta spędzić w pełnej uśmiechów atmosferze, już dziś dołącz do akcji „Gwiazdka z Przyszłością” organizowanej przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci” i stań się częścią fundacyjnej rodziny.

Każde dziecko powinno poczuć magię świąt i beztrosko spędzić ten szczególny czas. Dlatego Fundacja, jak co roku, zorganizowała charytatywną akcję, aby wspomóc rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, którzy często ledwo wiążą koniec z końcem.

Gwiazdkowa akcja charytatywna jest jedną z wielu organizowanych przez Fundację. Codziennie do dołączają do niej osoby, firmy i szkoły, którym bliskie jest szczęście fundacyjnych dzieci.
Główne motto Fundacji brzmi: „Pomagać może każdy”. Co to znaczy? Każdy, bez względu na wiek i status społeczny, może przyłączyć się do pomagania. Wspólnie możemy zrobić więcej!

http://m.wm.pl/2018/12/orig/auchan-4-513749.jpg

Partnerem akcji jest hipermarket Auchan w Olsztynie. Możemy tam znaleźć piękną choinkę, a na niej zawieszone świąteczne ozdoby. Nie są to jednak zwyczajne ozdoby. Na każdej z nich wypisane są marzenia dzieci.

	http://m.wm.pl/2018/12/orig/auchan-1-513720.jpg

Na świątecznych ozdobach są wypisane marzenia dzieci.

Każde marzenie jest wyjątkowe. 9-letnia Patrycja marzy na przykład o maskotce biedronce, a 10-letnia Kaja chciałaby znaleźć pod choinką przybory plastyczne: farby, kredki, plastelinę, bloki rysunkowe.
Każdy klient może stać się Świętym Mikołajem. Wystarczy wziąć ozdobę z choinki, kupić wymarzony prezent i zostawić go w Informacji sklepu. Każdy prezent zostanie przekazany do konkretnego dziecka i pozwoli mu poczuć magię świąt.

http://m.wm.pl/2018/12/orig/auchan-3-513721.jpg

http://m.wm.pl/2018/12/orig/auchan-2-513722.jpg