Inez to urocza mała wojowniczka, która niedawno dołączyła do grona naszych podopiecznych. Na co dzień dziewczynka dzielnie mierzy się z podstępną i bardzo rzadką chorobą genetyczną. Dlatego  Inez pozostaje pod stałą opieką licznych specjalistów, po to by mogła się jak najlepiej rozwijać. Choroba genetyczna, z którą się mierzy spowodowała wiele komplikacja. Spowodowała, że Inez nie chodzi samodzielnie. Porozumiewa się ma swój sposób przy użyciu dźwięków i sylab. Wymaga stałego wsparcia w codziennym życiu. Co więcej, Inez ma też innych przeciwników są nimi m.in. niedoczynność tarczycy, wada wzroku i opóźniony rozwój psychomotoryczny.

Z powodu licznych schorzeń jakie zdiagnozowano u Inez, dziewczynka jest regularnie rehabilitowana i uczestniczy m.in. w terapii integracji sensorycznej. Choć sytuacja rodzinna i finansowa Inez jest stabilna każde wsparcie w tej nierównej walce z chorobą jest bezcenne.

Wszystko po to, by przyszłość Inez malowała się w kolorowych barwach i po to była małą pogodną istotką, która wie, że zawsze  może liczyć na wsparcie dobrego człowieka!

Pomóż tej małej wojowniczce!

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!