Wiktor został podopiecznym Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci” pod koniec 2023 roku. Dwa lata wcześniej, lekarze zdiagnozowali u niego neuropatię postępującą. Od tej pory kalendarz Wiktora i jego mamy wypełniają liczna wizyty kontrolne u specjalistów, a dodatkowe wydatki generują kosztowne dojazdy m.in. do Białegostoku.

Żeby Wiktor pomimo swojego schorzenia mógł się jak najlepiej rozwijać, musi uczęszczać na żmudne terapie i ćwiczenia, które będą miały szansę przynieść oczekiwane efekty tylko jeśli będą odbywały się cyklicznie i regularnie. Stanowi to ogromne wyzwanie i czasem sprawia, że ciężko jest dopiąć budżet domowy. W dalszej perspektywie może grozić Wiktorowi wózek inwalidzki, bo ta odmiana neuropatii jest bezlitosna i każdego dnia próbuje zawłaszczyć chociaż odrobinę samodzielności tego małego wojownika.

Jego mama Pani Dominika, która wychowuje go samotnie robi wszystko żeby do tego nie dopuścić. Nie pozwólmy by brak wystarczających funduszy by pokryć koszty leczenia i rehabilitacji, niósł ze sobą tak poważne konsekwencje.

Pomóżmy!

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej.