Kamil Olszewski spróbuje swoich sił 22 marca w BackYard Ultra Warmia. Za każdy pokonany kilometr biegacz wpłaci 5 zł na rzecz Fundacji ,,Przyszłość Dla Dzieci”. Zarejestruj się na stronie akcji charytatywnej Kamila Backyard 2024 na Decathlon GO i pomagaj dzieciom chorym i z niepełnosprawnościami z Warmii i Mazur. Cała kwota z opłat wpisowych powędruje na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych.

Dołącz do Kamila Olszewskiego i pomóż chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur.

Nie biegasz? Pokaż inną swoją aktywność!

Trening dotyczy każdej aktywności fizycznej.

Zarejestruj się na stronie akcji charytatywnej Kamila.

W terminie od 01.03.2024 do 24.03.2024 roku weź udział w akcji.

Jak to zrobić?

  1. Odwiedź stronę internetową Decathlon GO i zarejestruj się na wirtualny bieg charytatywny.
  2. Wpłać opłatę startową w wysokości 20 zł.
  3. Zarejestruj swój trening za pomocą aplikacji lub urządzenia do rejestracji aktywności fizycznej.
  4. Po zakończonym biegu w dniach 22-24 marca 2024 roku umieść zrzut ekranu w komentarzu pod postem umieszczonym na profilu ,,Fundacji Przyszłość dla Dzieci” na Facebooku.

Więcej informacji znajdziesz w REGULAMINIE WYDARZENIA.

Kim jest Kamil Olszewski? Skąd u niego ta pasja do biegania?

Kamil pochodzi z Nidzicy i swoją przygodę z bieganiem rozpoczął w 2014 roku. Na początku chodziło głównie o poprawę kondycji ciała. Przez pierwsze dwa lata to była dobra zabawa, dlatego wynik nie miał większego znaczenia. Po dwóch latach to się zmieniło… Pojawiła się chęć sportowej rywalizacji, a coraz lepsze efekty wyścigach skutecznie motywowały Kamila do systematycznych treningów i do dalszego wysiłku.

W międzyczasie powstała grupa Nidzica Biega. Wspólne treningi, dzielenie się własnymi doświadczeniami, wzajemna motywacja. Stały się ważnym czynnikiem na drodze Kamila po jak najlepsze wyniki. Kamil z biegiem czasu zaczął coraz wyżej stawiać sobie poprzeczkę. Najpierw na jego horyzoncie pojawił się pierwszy półmaraton, później maraton. Następnie pokonał trasę Olsztyn – Nidzica i przebiegł 90,3 kilometrów na bieżni mechanicznej w 10 godzin.

Dołącz do akcji charytatywnej Kamila Fot. Kamil Olszewski

Dlaczego lubi działać charytatywnie?

Kamil od zawsze lubił pomagać, a pracując w Decathlonie ma wiele możliwości zorganizowania wydarzeń charytatywnych. Co więcej, w przeszłości zorganizował m.in. wirtualną akcję charytatywną. Opłaty wpisowe z tej akcji powędrowały do Lenki Mazur, bo to by ta dziewczynka miała szansę dostać najdroższy lek na świecie.

Teraz udział w sportowej rywalizacji postanowił przekuć w realne wsparcie dla podopiecznych Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”. Za każdy pokonany kilometr, podczas BackYard Ultra Warmia, Kamil wpłaci 5 zł na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

BackYard Ultra Warmia to ciekawe sportowe wydarzenie, którego organizatorem jest Fundacja Warneland. Najbliższa odsłona tej sportowej rywalizacji, odbędzie się już 22 marca 2024 roku nad jeziorem Kielarskim koło Olsztyna. Zasada biegu jest prosta: przebiegnij 6,7km w 1 godzinę tyle razy ile zdołasz. Po więcej informacji, odwiedź stronę wydarzenia.

Komu pomoże Kamil podczas tej rywalizacji?

Od lewej, Nikola, Lena i Martynka, podopieczne Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci” Fot. Arek Stankiewicz

Dołącz do Nas! Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!