W małym sercu drzemie wielka siła. W ciągu dwóch lat 7-letni Bruno stoczył z białaczką dwie wielkie bitwy o zdrowie i życie. Nierówny przeciwnik walki, powrócił po raz kolejny, ale mały wojownik nie da za wygraną! Potrzebuje wsparcia dobrych serc, chłopczyk sam nie pokona choroby.

Bruno miał pięć lat kiedy nagle  osłabł, a jego zły stan z dnia na dzień się pogarszał, zaniepokojona mama od razu udała się do lekarza pierwszego kontaktu. Później wszystko potoczyło się bardzo szybko, wstępna diagnoza, szereg bolesnych badań, dalsza diagnostyka w szpitalu. W końcu dotarł wynik badań, który wstrząsnął całą rodzinę- Ostra Białaczka Limfoblastyczna.

Chłopiec wiele miesięcy spędził w szpitalu. To był trudny czas, ale dał nadzieję. Dzięki specjalnemu leczeniu i chemii podtrzymującej w tabletkach uporał się z chorobą po raz pierwszy. Niestety niedługo dane było chłopcu cieszyć się wygraną walką. Z początkiem grudnia 2019 choroba wróciła. Tym razem niezbędny okazał się przeszczep szpiku, aby do tego doszło, konieczne było podanie nowoczesnego i bardzo drogiego leku Blincyto, który umożliwił wykonanie zabiegu i uciszył bezwzględnego przeciwnika po raz drugi.

Kilka dni temu badania wykazały, ze choroba wróciła jak bumerang. Tym razem w walce trzeba wyciągnąć najcięższy arsenał. Ostatnią nadzieją na życie Brunona jest terapia Car-T, która sprawi, by  komórki w ciele chłopca zostały przeprogramowane do walki z przeciwnikiem. Koszt terapii przerasta możliwości mamy chłopca i jego rodziny, potrzeba  1,4 miliona złotych na lek ostatniej szansy.

Wspólnie jesteśmy w stanie przenosić góry! Już wiele razy udowodniliśmy, że łącząc siły, ratujemy życie najmłodszych. Bruno bardzo na nas liczy. Wesprzyjmy chłopca w walce o życie! Wszystkich serdecznie prosimy o wpłaty na rzecz małego superbohatera!

–> Bruno kontra ostra białaczka – okaż serce i podaruj mu życie!

Pokonanie choroby da szanse małemu bohaterowi na szczęśliwe życie i rozwijanie pasji. Nie każdy wie, że Bruno to prawdziwy miłośnik robotyki. Potrafi spędzić wiele godzin, konstruując przeróżne mechanizmy, śrubki i małe części to nieodłączny element jego świata. Mały człowiek o ścisłym umyśle, oprócz budowania robotów i programowania, często bada przeróżne struktury znalezione podczas spaceru, pod mikroskopem.

Wiele marzeń kłębi się w jego głowie, a największym z nich jest pokonanie choroby, pomóżmy mu je spełnić. Okażmy wsparcie małemu bohaterowi  i przywróćmy uśmiech na jego twarzy!

#MaszMoc

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie fundacja-logo-nowe-238807.jpg