Przekaż darowiznę, by fundacyjne dzieci miały udane święta:
http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

Pamiętam choćby rok 2004. Mocno zaangażowałam się wtedy w kibicowanie olsztyńskim siatkarzom, a krótko przed Bożym Narodzeniem odbywał się właśnie finał Pucharu Polski. Do komentowania imprezy zaproszono m.in. Marcina Prusa, siatkarza, którego kontuzja 2 lata wcześniej na zawsze wyeliminowała z zawodowej gry. Z pomocą moich niezawodnych koleżanek i kolegów oraz samych siatkarzy w jeden tydzień zorganizowałam aukcję i kwestę na rzecz tego zawodnika. Kiedy do finału zostały 2 dni — zadzwoniłam i poinformowałam go o całej akcji.

Najpierw się zaniepokoiłam, bo w słuchawce zapadła cisza. Potem usłyszałam trzaski…

Dopiero kilka dni później dowiedziałam się, że Marcin, usłyszawszy mój zwięzły komunikat siadł tam, gdzie stał, a z jego oczu popłynęły łzy. I to dlatego milczał, aż w końcu zebrał się w sobie i on, chłop 198 cm wzrostu i 105 kg wagi, wyjąkał „Dziękuję”…!
Zaręczam: dla takich chwil człowiek żyje!

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” ma pod swoją opieką ponad 350 dzieciaków. Każde z nich jest inne, ma inne problemy i potrzeby, ale wszystkie bez wyjątku kochają Gwiazdkę i odliczanie do tej najbardziej magicznej Nocy w roku zaczynają już z końcem września. — Żeby im pomóc, zarówno w odliczaniu, jak i w spełnianiu gwiazdkowych marzeń, od kilku lat organizujemy akcję „Gwiazdka z Przyszłością” — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacją.

Co zrobić, by pomóc dzieciom i jednocześnie sprawić, by nasze własne święta w tym roku wypełnione były nie tylko naszymi pragnieniami ?
To proste — trzeba przyłączyć się do naszej akcji.
Można to zrobić na 3 sposoby. Po pierwsze, poprzez stronę na Facebooku. To tam będziemy zbierać pieniądze na spełnianie dziecięcych marzeń i tam bliżej poznacie podopiecznych Fundacji. Tam będziemy też na bieżąco informować o postępach naszej akcji, ale zaglądajcie na stronę „Gwiazdki z Przyszłością” także w poszukiwaniu inspiracji świątecznych i niespodzianek, których szykujemy całkiem sporo.

Na Facebooku znajdziecie też link do wpłat on-line i numer konta bankowego, na które bezpośrednio można wpłacać fundusze — to kolejny sposób na udział w akcji „Gwiazdka z Przyszłością”.
A po trzecie, w różnych miejscach w Olsztynie z puszkami będą spacerować nasi wolontariusze. Im też możecie przekazać fundusze na wsparcie dzieci. Listę miejsc znajdziecie znów na naszym facebookowym koncie.

Tym bardziej, że akcja ruszyła wczoraj i potrwa do 15 grudnia

Jarosław Tokarczyk: Mieszkamy na Warmii i Mazurach. Widzimy potrzeby tych, którzy są wokół nas. To dlatego bardzo angażujemy się w działalność społeczną i charytatywną. Robimy wszystko, aby pomóc dzieciom potrzebującym wsparcia.

Do udziału w akcji zaprasza także Jarosław Tokarczyk, prezes zarządu Grupy WM i Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”: — Mieszkamy na Warmii i Mazurach. Widzimy potrzeby tych, którzy są wokół nas. To dlatego bardzo angażujemy się w działalność społeczną i charytatywną. Robimy wszystko, aby pomóc dzieciom potrzebującym wsparcia. Pomoc Fundacji jest dopasowana do konkretnego dziecka właśnie dlatego, że jesteśmy blisko i wiemy, kto czego potrzebuje. Niewiele zrobilibyśmy jednak bez tych, którzy nam ufają. Za każdą formę pomocy Fundacji bardzo dziękuję i mam nadzieję, że wsparcie okazane naszym dzieciom pozwoli darczyńcom zrozumieć, że tylko pomagając innym możemy poczuć prawdziwą magię świąt.

Autorka: Magdalena Maria Bukowiecka

Zapraszamy również do polubienia strony wydarzenia na Facebooku.

Wspomóż fundacyjne dzieci i wpłać darowiznę z pomocą przycisku powyżej lub tradycyjnym przelewem na konto:
58 1240 1590 1111 0000 1453 6887. W tytule przelewu prosimy o umieszczenie: GWIAZDKA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

http://m.wm.pl/2018/10/orig/dsc-2167-502217.jpg