W życiu każdego człowieka przychodzi czas, by zrobić coś dobrego dla innych. Ale nie zawsze wie, jak się do tego zabrać. Spieszymy z podpowiedzią: nie trzeba wiele. — Jest wiele okazji, żeby zrobić coś dobrego dla innych. Wystarczy tylko chcieć — przekonuje Iwona Żochowska-Jabłońska, szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. — Już 6 grudnia będzie szansa, żeby wesprzeć naszych podopiecznych, a przy okazji przyjemnie spędzić wieczór.

Mowa o Dobroczynnym Koncercie Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego (początek o godz. 19.).
Żeby wziąć udział w koncercie, wystarczy kupić bilet-cegiełkę. Usłyszymy m.in. „Grease!”, „Chicago” i „The Christmas Song — Chestnuts Roasting on an Open Fire”.

Wśród gości znajdzie się min. Marcin Malewski, szczypiornista Warmii Energa Olsztyn. — W ten sposób można poprawić jakość życia tych dzieci — mówi Marcin. — Cieszę się, że w akcję włączyli się też sportowcy z Olsztyna. Wierzę, że w każdym z nas jest potrzeba pomagania!

W tym roku Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” obchodzi 15-lecie istnienia, a koncert jest kolejną okazją, żeby wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci z regionu. Bilety-cegiełki można kupić w kasie Filharmonii. Więcej informacji pod numerem telefonu: 500-603-603. Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!
Współorganizatorem gali jest marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Olsztyna.

at