W biurze naszej fundacji gościliśmy przesympatyczne osoby – uczestnicy projektu wraz z panią Agatą i panią Kamilą w ramach projektu NOWA MOC zdobywały nową wiedzę.

Odbyły się warsztaty rodzicielskie i grupy samopomocowe w ramach projektu NOWA MOC

Nasi podopieczni oraz ich mamy – beneficjenci Projektu NOWA MOC po godzinach zawładnęli biurem Fundacji by w ramach projektu skorzystać m.in. z grupy wsparcia i po to by fundacyjne maluchy i większe dzieci wzięły udział w terapii zajęciowej.

29.07.2022 / 04.08.2022: Rodzinna Grupa Wsparcia (samopomocy) i warsztaty rodzicielskie

Tego dnia odbyło się spotkanie wprowadzające. Pani Agata przybliżyła czym będą się zajmować w ramach tych zajęć. Uczestniczki mogły o sobie trochę poopowiadać tak by przełamać lody. Beneficjentki, mogły dowiedzieć się też więcej o komunikacji. Tego dnia panie uczestniczyły też w różnych ćwiczeniach integracyjnych. Z wielkim zaangażowaniem i olbrzymią kreatywnością realizowały przygotowane na warsztaty zadania.


Również pani pani prowadząca Kamila podczas terapii zajęciowej dała sobie szansę przede wszystkim poznać dzieci z Projektu. Odbyły się różne zabawy. Dzieci budowały różne konstrukcje z kolorowych klocków i m.in. uczestniczyły w ćwiczeniach, które docelowo miały stymulować ich koncentracje. Dzieci chętnie współpracowały i odnalazły się grupie.

Fot archiwum Fundacji

Zobacz też

Rodzinne wsparcie na starcie – Nowa Moc

RPWM.11.02.04-28-0011/21

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

#WspólnieMożemyZrobićWięcej

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU