Olsztyński Bieg Niepodległości połączy zamiłowanie do aktywności i do biegania z pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur. Każdy z biegnących będzie miał szansę pobiec w szczytnym celu.

Listopadowy bieg nad jeziorem Ukiel ponownie będzie miał aspekt charytatywny. Uczestnicy biegu będą mogli wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur. Pomóż i TY!

VI OLSZTYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI:

KIEDY: 11 listopada 2023, start biegu głównego o 11:11.
GDZIE: Olsztyńska Plaża Miejska przy ul. Kapitańskiej

Chociaż bieganie to po prostu dobra zabawa, endorfiny i rywalizacja, Olsztyński Bieg Niepodległości po raz kolejny będzie miał jeszcze jedno bardzo ważne zadanie spełnienia! Pomoże zapewnić realne wsparcie chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur w ich niekończącej się batalii o zdrowie i sprawność.

VI Olsztyński Bieg Niepodległości: Jak pomóc dzieciom?

Zarejestruj się na stronie biegu.

Wybierając ścieżkę charytatywną decydujesz, że twoja opłata startowa będzie wyższa niż standardowa. Dodatkowa kwota w całości zostanie przekazana na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, dlatego to fantastyczna okazja by zrobić coś dobrego. Dostaniesz specjalny numer startowy, który jeszcze bardziej doda ci mocy. Z całą pewnością z daleka będzie widać, że masz dobre serducho!

Przekaż 2 dychy, 5 dych lub 100 złotych naszym fundacyjnym dzieciom!

Masz Moc! To TY decydujesz.

Chciałbyś, aby ten ważny dla Ciebie dzień, był wyjątkowy również dla innych? Pobiegnij charytatywnie w Olsztyńskim Biegu Niepodległości, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym małym podopiecznym. My bez wątpienia będziemy Ci gorąco kibicować i czekać na Ciebie na mecie! Baw się i pomagaj z nami!

Tak więc, na 11 listopada odbędą się poniższe zawody:
𝐍𝐎𝐑𝐃𝐈𝐂 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈𝐍𝐆 – 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐨 𝟏𝟎.𝟏𝟏 (NOWOŚĆ!)
𝐁𝐈𝐄𝐆 𝟓 𝐤𝐦. – 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐨 𝟏𝟎.𝟏𝟏
𝐁𝐈𝐄𝐆 𝟏𝟎 𝐤𝐦. – 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐨 𝟏𝟏.𝟏𝟏

Więcej informacji na temat biegu znajdziesz na stronie wydarzenia.

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
#BawSięiPomagajzNami

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU