Trzeci rok z rzędu w stolicy Warmii i Mazur przeżyjemy święto tenisa ziemnego, podczas którego to Panie będą grały pierwsze skrzypce. Po sukcesie dwóch poprzednich edycji okazuje się, że turniej szczególnie dla Pań, jest imprezą, na którą tenisistki czekają okrągły rok.

W każdym roku organizatorzy robią krok w przód. Nie inaczej jest i teraz, kiedy to zasięg turnieju obejmie całą Polskę, aby o świetnej imprezie w Olsztynie dowiedziało się jeszcze więcej sympatyków tenisa ziemnego. Nowym rokiem, nowym krokiem… zatem zawodniczki, będą miały również po raz pierwszy szansę, aby ich gra niosła ze sobą nie tylko spalone kalorie i endorfiny, ale też realne korzyści dla chorych i niepełnosprawnych dzieci z Warmii i Mazur!

Gdzie i kiedy?

31.08 – 1.09.2019 r.
WAMA Ladies Open 2019 – Tenisowy Turniej Kobiet

Olsztyn, ul. Olimpijska 9A, Polska
Szczegóły imprezy na stronie wydarzenia: WAMA Ladies Open 2019

Jak zagrać charytatywnie?

Kochasz tenis i masz dobre serducho? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, rejestrując się na turniej wybierz ścieżkę charytatywną i pomóż chorym dzieciom z Warmii i Mazur!

http://m.wm.pl/2019/07/orig/gram-charytatywnie-z-563585.jpg

Ścieżka charytatywna oznacza wyższą o 30 zł opłatę startową. Różnicę pomiędzy zwykłą opłatą startową, a opłatą charytatywną, którą nam podarujesz organizator turnieju w całości przekaże na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Ale to nie wszystko! Jeśli wybierzesz ścieżkę charytatywną i podarujesz nam 30 zł, kolejne 10 zł od organizatora powędruje na leczenie i rehabilitację naszych małych podopiecznych.

Twoje 3 dychy + dycha organizatora = 4 dychy na pomoc chorym dzieciom z Warmii i Mazur!
Masz moc, to Ty decydujesz!

http://m.wm.pl/2019/07/orig/zdnk0522-562828.jpg
Spraw by Twoja miłość do tenisa stała się czymś więcej. Zagraj charytatywnie w WAMA Ladies Open 2019!

http://m.wm.pl/2019/02/orig/zdnk0740-527821.jpg
Fot. Michał Zdanowicz

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
#BawSięiPomagajzNami