Za nami drugi weekend biegowych zmagań – choć pogoda nie sprzyjała w wielu regionach Polski, drużyny z Wrocławia i Rudy Śląskiej w licznych składach pojawiły się na trasach City Trail.
19 osób z Wrocławia oraz Opola, w tym siedmioro dzieci, przebiegło 95 km, natomiast 20 biegaczy z Rudy Śląskiej i Sosnowca, w tym czwórka dzieci, ma na swoim koncie już 100 km! Łącznie w ubiegły weekend pracownicy Grupy DBK „wybiegali” aż 195 km! Co daje nam już 270 km na liczniku naszej akcji (w ubiegły weekend Gdańsk i Olsztyn rozpoczęli akcję, przebiegając 75 km).

Drużynom z Wrocławia i Rudy Śląskiej gratulujemy fantastycznej frekwencji.

Ta niezwykła akcja to przede wszystkim bieganie, ale nie tylko. We wrocławskiej drużynie pojawili się również zawodnicy Nordic Walking! Podczas biegów można pokonać trasę „na kijkach” – zgodnie z regulaminem City Trail. Zatem wszystkich kijkarzy DBK również zachęca do udziału!

„Grupa DBK w biegu” to akcja, w której pracownicy firmy DBK wspólnie biegają dla fundacji „Przyszłość dla dzieci” – każdy kilometr zostanie przeliczony na finansowe wsparcie dla podopiecznych fundacji. Nowością w tegorocznych biegach jest udział najmłodszych, czyli dzieci pracowników, których kilometry także wliczają się do tej szlachetnej akcji.

Zmagania pracowników grupa relacjonuje na fanpage’u „Szerokości!” – zapraszamy do wirtualnego kibicowania oraz „na żywo” na trasach City Trail!

Grupa DBK w biegu

Mat.prasowe Grupy DBK