Czy ty już zapisałaś siebie i swojego malucha na ten fantastyczny bieg ulicami olsztyńskiej Starówki? Jeśli nie, możesz zgłosić swój udział za pomocą kilku kliknięć do najbliższego poniedziałku. Masz możliwość pomóc naszym fundacyjnym dzieciom.

XVIII Bieg Jakubowy zbliża się wielkimi krokami. To fantastyczne sportowe wydarzenie odbędzie się już w niedzielę 5 września. Startuje od godziny 11 i kończy się na Starym Mieście w Olsztynie. Co więcej, uczestników dopingować będą nasi wolontariusze. Ich obecność będzie nieprzypadkowa, ponieważ każdy miłośnik sportowej rywalizacji, ma możliwość pobiec charytatywnie.

Masz Moc! To TY decydujesz.

Zapisz się online TUTAJ.

Zapisy w formie elektronicznej potrwają do dnia 30.08.2021 r., do godziny 23.30.

Od 14 roku życia mona pobiec w biegu głównym.

Przekaż dychę lub 25 złotych podopiecznym naszej fundacji!

Ponadto, dzieci pomogą innym dzieciom

Czy twój maluch nie może usiedzieć miejscu? Uwielbia ruch i zabawę na świeżym powietrzu. Jeśli tak, ma szansę wesprzeć nasze fundacyjne dzieci. Choć wpisowe twojego brzdąca będzie wynosić jedynie 5 złotych, cała to kwota zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację chorych i niepełnosprawnych malców i młodzieży z Warmii i Mazur. Pokaż, że pomaganie nie ma ma ograniczeń wiekowych. Niech dobra zabawa niesie też ze sobą wymiar charytatywny.

Odbiór pakietów startowych:

?Pakiety startowe będą do odbioru w dniach 3-4.089.20201 r. na terenie CRS Ukiel w Olsztynie, w godzinach 16.30 – 20.00 w dniu 3 września (piątek) oraz w godzinach 11.00 – 17.00 dniu 4 września (sobota).

?5 września, w dniu biegu, numery startowe będą do odbioru w Biurze Zawodów, które będzie usytuowane na Starym Mieście . W dniu zawodów numery startowe będą wydawane od godz. 8:00 do 10:00.

W związku z tym, że nie będzie możliwości rejestracji w dniu zawodów, zgłoś swój udział z wyprzedzeniem.

Więcej informacji na temat biegu znajdziesz na stronie wydarzenia.

Przeczytaj też:

Szybciej, mama, szybciej biegnij!

Bieg z przesłaniem dobroczynności

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
#BawSięiPomagajzNami

Logo Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"


Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU