W związku z obecną sytuacją musieliśmy odwołać Bieg o Złotą Monetę w formie, jaką znaliście do tej pory. Lecz nie poddajemy się i działamy dalej z myślą o naszych fundacyjnych dzieciach i waszym bezpieczeństwie!

W tym roku przedstawiamy wam całkiem nową, wirtualną odsłonę Biegu o Złotą Monetę!

http://m.wm.pl/2019/05/orig/button-549392.jpg

Pamiętajcie… Razem to #PrzetrwaMy

Pamiętajcie o zastosowaniu się do obowiązujących przepisów sanitarnych i rozporządzeń Ministra Zdrowia. Prosimy abyście nie biegali w grupach i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Razem to #PrzetrwaMyKiedy piękna pogada kusi za oknem, a w powietrzu szaleje wirus, musimy dostosować działalność charytatywną do obecnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Chociaż przyszło nam się zmierzyć z nowymi okolicznościami, jedna sprawa pozostaje bez zmian: chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur dalej potrzebują i ich codziennej walce.. Ich nierówne zmagania o zdrowie i sprawność fizyczną się nie skończyły wraz z przyjściem pandemii. Jednak dobra wiadomość jest taka, że to właśnie TY możesz im pomóc.


Kto powiedział, że w czasach COVID-19 nie możemy się rozwijać i z sukcesem stawać czoła nowym wyzwaniom? My możemy! Razem z wami! Zamieńmy tą trudną dla nas wszystkich sytuację w coś dobrego. Najlepsze jest to, że naprawdę możemy zrobić to razem…. choć na odległość.

Zastanawiasz się jak wziąć udział w tym wyjątkowym biegu?

http://m.wm.pl/2020/02/orig/zdn00983-edit-614035.jpg

To proste!

Pierwsza dobra wiadomość; w tym biegu może brać udział każdy! Ty, twoja rodzina, przyjaciele i sąsiad! Namawiaj do udziału w tym wyjątkowym, wirtualnym biegu każdego kto przyjdzie ci do głowy! Do u działu w biegu zapraszamy przede wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur…Dzieciom naprawdę warto pomagać!

Następna dobra wiadomość jest taka, że będzie całkowita dowolność rodzaju aktywności fizycznej! Twój poziom wysportowania naprawdę nie gra roli! Ważne, że zrobisz to z myślą o potrzebach fundacyjnych dzieci! Możesz np. biegać, spacerować czy uprawiać nordic walking. Minimalny dystans dla dorosłych to 5 km, a ten dla dzieci powinien być dostosowany do ich ograniczeń wiekowych.

Możesz pokonać trasę w dowolnym miejscu i czasie! Oczywiście zachowując obecnie zalecaną odległość między tobą, a drugim człowiekiem. Cały czas o tym pamiętaj! To właśnie TY zdecydujesz o poziomie trudności, ale też wybierzesz sobie trasę! Podczas biegu pamiętaj by mieć uruchomioną aplikację rejestrującą Twoją aktywność fizyczną!

Aby zostać zawodnikiem IV Biegu o Złotą Monetę: zarejestruj się na stronie biegu na superczas.pl i wpłać opłatę startową jako darowiznę dla podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Po uregulowaniu wpłaty, przyjdzie na twój adres mailowy numer startowy do wydruku, z którym pokonasz wybraną przez ciebie trasę.

Jako uczestnik dostaniesz piękny pamiątkowy medal, który wyślemy na twój adres podany w formularzu rejestracyjnym!

Opłata w całości jest darowizną na rzecz naszych podopiecznych.
Przelej środki na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” 80 1240 1590 1111 0010 3003 2207
(w tytule umieścić dopisek „IV Bieg o Złotą Monetę”)

Nie bądź obojętny! Czy już wiesz kogo zaprosisz do udziału w biegu?