Zapraszamy Was naprawdę śpiewająco, bo na Gali z okazji 20-lecia Fundacji towarzyszyć nam będą: najwspanialsza – bywa że liryczna, a bywa że energetyczna – Kayah. Dziewczyny z Cello 2 Cello również obiecały dać czadu! A znany i lubiany Maciej Miecznikowski, który poprowadzi Galę w Olsztynie – na pewno będzie i wzruszał i bawił do łez.

22 października 2022 r. o godz. 18.00 WSPÓLNIE spotkajmy się na jubileuszowej Charytatywnej Gali „Dobro oddaje!” w Auli CEiK, ul. Głowackiego 17 w Olsztynie – by razem pokazać, że nasze zaangażowanie nie gaśnie, że dalej będziemy robić co w naszej mocy, by nasze fundacyjne dzieciaki wciąż mogły regularnie jeździć na – stawiające je na nogi i usprawniające ręce – turnusy rehabilitacyjne, a kolejne nowoczesne wózki inwalidzkie mogły wiernie służyć tym podopiecznym, którzy na nogi stanąć niestety nie mogą.

Cegiełka o wartości min. 250 zł (liczymy na Państwa hojność) gwarantuje uczestnictwo w gali jednej osobie.


Zaproszenia na Galę są imienne i będą do odbioru w biurze Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci” na ul. Trackiej 5 w Olsztynie.

Kontakt pod numerem tel. 89 539 74 04.

Razem mamy wielka moc i razem bądźmy, słuchajmy wspaniałych koncertów, bawmy się i pomagajmy! Do zobaczenia 22 października!