Zapraszamy Was, zawalczcie razem z nami o zdrowie, sprawność i życie bez bólu pół tysiąca chorych dzieci. To największa akcja wspólnego zbierania funduszy, na najbardziej potrzebujące dzieci z Warmii i Mazur. A w ciepłą niedzielę 9 czerwca 2024 znów spotkamy się nad olsztyńskim jeziorem Ukiel na finale akcji, aby wspólnie świętować empatię, zrozumienie i dobro. Bo „Dobro oddaje!” czyli mówiąc młodzieżowym slangiem „Dobro opłaca się!”.

– Skąd wiemy, że się opłaca? Bo widzimy przepiękne historie, które na co dzień przytrafiają się ludziom, którzy z uważnością potrafią myśleć o innych. Ileż w tym miłości i wzajemności!

– Skąd wiemy, że będzie ciepło? Bo zawsze tak jest! Zwłaszcza, gdy atmosfera jest podgrzana setkami gorących serc, które chcą na lepsze zmieniać świat.

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” od 22 lat wspomaga chore i niepełnosprawne dzieci z całych Warmii i Mazur. Pod swoimi skrzydłami mamy 515. dzieci z najróżniejszymi schorzeniami, które wymagają wszechstronnego wsparcia. Współfinansujemy terapie maluchów w spektrum autyzmu, pomagamy stawać na nogi nastolatkom z dziecięcym porażeniem mózgowym. Rozwiązujemy problemy związane z szerokim wachlarzem chorób genetycznych. Kupujemy pionizatory i wózki inwalidzkie. Pomagamy wysyłać naszych podopiecznych na coroczne turnusy rehabilitacyjne.  Jednak sami tego nie robimy, robimy to również dzięki Wam i waszemu zaangażowaniu, bo #WspólnieMożemyZrobićWięcej.

Lena Dziewa to podopieczna Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”, która wspiera chore i niepełnosprawne dzieci na Warmii i Mazurach w ich walce o zdrowie i samodzielność. Dołącz do naszej akcji dobro oddaje 2024! Wspólnie możemy zrobić więcej!

Taką dziewczynką, za którą trzymamy kciuki, by mogła widzieć lepiej jest nasza fundacyjna Lena. Lena urodziła się jako wcześniak i cóż…zadziało się tak, że całe życie ma ciężej niż jej rówieśnicy. Porażenie mózgowe, padaczka i skomplikowana wada wzroku sprawiają, że jej życie to skomplikowany tor przeszkód. Ale nasza słoneczna Lena nie poddaje się i stara się czerpać z życia całymi garściami pokazując, że nie ma rzeczy niemożliwych!

 

To właśnie takim dzieciom jak m.in. Lena pomagacie włączając się w wielką pomocową akcję „Dobro Oddaje”. Dla nas też nie będzie rzeczy niemożliwych, gdy znów – tak jak co roku zbierzemy się razem.

 

To Ci się opłaci,

Los Ci się odpłaci…

 

Możesz też przekazać darowiznę wpłacając na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „Dobro oddaje”.

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!