Większość z nas nie posiada czerwonego płaszcza… U większości z nas na próżno szukać długiej białej brody. Nic to! Bo większość z nas posiada jednak ogromną moc prosto z serca, którą może zmieniać życie 480 chorych dzieci z Warmii i Mazur. Również w czasie nadchodzącej Gwiazdki z Przyszłością!

 

Czy zastanawialiście się kiedyś o czym marzą nasze fundacyjne dzieci? Bo my się wciąż zastanawiamy i często je o to pytamy. Odpowiedź wydaje się dość oczywista: o zdrowiu!

 

W dalszym domyśle… o lekach, o krótszych kolejkach do lekarza, o porządnej intensywnej rehabilitacji, o nowoczesnym sprzęcie takim jak dobre wózki inwalidzkie czy leciutkie pompy insulinowe.

Nasze dzieci marzą o zdrowiu… to prawda. Oczywista oczywistość, bez niego ciężko jest działać, uczyć się, bawić się i śmiać. Ale nasze dzieciaczki mimo przeciwności losu… codziennie całymi sobą pokazują, że są aktywnymi, otwartymi i w jakiś sposób… zupełnie zwyczajnymi dzieciakami. I marzenia też mają „zupełnie zwyczajne”. Chcą najsłynniejszych lalek z fioletowymi włosami w swoich fotelikach, wyczyniających niesamowite ewolucje samochodów na swoich podłogach, zdalnie sterowanych żaglówek w swoich wannach.

W tym roku również chcielibyśmy Wam o sobie przypominać i prosić Was o wsparcie.

Trwa Gwiazdka z Przyszłością.  Liczymy że i w tym roku na fundacyjnych dziecięcych buziach pojawią się promienie zachwytu i nadziei, a po chorych ciałkach fundacyjnych dzieci przemkną te jedyne w swoim rodzaju pełne ekscytacji dreszcze „To już! Wspaniałe święta tuż tuż”.

To wszystko dzięki Wam! Do dzieła! Pomaganie jest równie ekscytujące!

Chcesz się świątecznie wyróżnić i błysnąć wśród znajomych? Załóż swoją skarbonkę!

Masz pytania, pomysł na wsparcie fundacyjnych maluchów? Zadzwoń do nas 89 539 74 32, albo przyjdź na kawę!