„Projekt 28″ to górskie wyzwanie biegowe zainicjowane przez dwóch podróżników z Warmii. Krzysztof Mańkowski i Grzegorz Baran zdobędą Koronę Gór Polski w czasie poniżej 80 godzin! To 28 szczytów, a każdy z nich zdobyty by pomóc chorym i niepełnosprawnym osobom w walce o ich lepszą przyszłość!

 

Każdy szczyt to szansa – Korona Gór Polski

28 szczytów, a każdy z nich dedykowany jest innej osobie. Czy to dziecko, czy dorosły, każdy z nich codziennie pokonuje niewyobrażalne przeszkody. Każdego dnia wspinają się na szczyty, aby przejść kilka metrów, nauczyć się nowego słowa, widzieć, walczyć o każdy oddech…, przeżyć.

Zdobywając Koronę Gór Polski

Nasza wyprawa łączy miłość do biegania i nadludzkich wysiłków z pomocą ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Zawalczymy o zdrowie i życie ludzi, na rzecz których podjęliśmy to biegowe wyzwanie. Bardzo chcielibyśmy zebrać 28 tys. zł. To pieniądze,   którymi obdarujemy wszystkie osoby. Jest jednak coś co daje nam ogrom motywacji, to nadzieja, a tak naprawdę wielka w Was wiara! Zdobędziemy te 28 szczytów w tak krótkim czasie, ale Was niech liczby nie ograniczają! Bądźcie hojni! Każda z 28 osób potrzebuje pieniędzy…

 

Zróbmy razem coś dobrego!

Pokażmy wszystkim, ze dobrze jest zrobić razem coś dobrego! Pomóżmy dzieciom i dorosłym, aby mogli całym sercem cieszyć się, gdy zdobędą swój kolejny, nawet najmniejszy szczyt. Wpłać darowiznę, udostępnij zbiórkę, zachęć znajomych. Dzięki Tobie zmienimy świat 28 osób, którym los nie był łaskawy! Twoje wsparcie to szansa na pierwsze wypowiedziane słowo, pierwszy samodzielnie postawiony krok, czy pierwszy oddech bez pomocy respiratora! Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

 

Widok Korona Szczytów

Relacje z wyprawy i przygotowań znajdziesz na Facebooku Projekt 28

Biegowe wyzwanie zaczynamy 30 maja 2021 roku u podnóża Łysicy, to właśnie tam włączymy zegarki, by najpóźniej rankiem 2 czerwca zastopować je na szczycie Śnieżki!

Wpłat darowizn można również dokonywać również na konto Fundacji: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517 z dopiskiem „Korona Gór Polski”

 

#MaszMoc dołącz do nas, wpłać darowiznę i zdobywaj z nami szczyty marzeń!

Fundacja „Przeszłość dla Dzieci” jest Partnerem Honorowym „Projektu 28”.